27 yıllık eşiyle boşanan Arzum Onan Kendini Anlattı!

27 yillik esi mehmet
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye eski güzeli Arzum Onan, oyuncu Mehmet Aslantuğ ile 27 yıllık evliliğini sonlandırmasıyla herkesi şaşırttı. Bu evlilikleriyle birçok kez örnek gösterilen çift, boşanma kararını tek celsede alarak gündeme damga vurdu. Arzum Onan, Kasım ayında bir dergiye verdiği röportajda kendini anlattı. Kendi hayatından ve düşüncelerinden bahsederek sessizliğini bozan Onan, içinde bulunduğu duygu ve düşünceleri açıkladı.

Arzum Onan, “Hırsım yok” dedi ve ekledi: “Hırslı bir insan olmadım. Hayatta ne yaparsam yapayım her zaman daha iyisini ve niteliklisini yapmaya çalıştım. Duyarsız insanlar beni rahatsız eder. Herhangi büyük bir hırsım olmadı, ancak her yaptığım işi en iyi şekilde yapmaya çalıştım.”

Arzum Onan, “Duyarsız insanlara kızarım” diye devam etti. Kaba, fütursuz ve duyarsız insanları hoş karşılamadığını belirtti. Hayatın her döneminde öğrendikleri ve deneyimledikleri olduğunu söyledi.

Oyunculuk kariyeri hakkında konuşan Arzum Onan, yaşının ilerlemesiyle birlikte daha canlı renkleri sevmeye başladığını ve oyunculuktan uzaklaştığını ifade etti. Heykeltıraşlıkla uğraştığı dönemde oyunculuğun reyting sistemi içerisinde hoyrat bir alan olduğunu düşündüğünü belirtti. Heykel yapmanın bireysel üretme ve paylaşma konusunda verdiği hazla oyunculuktan uzaklaştığını söyledi. Ancak gelecekte tekrar oyunculuk yapma olasılığına da kapıyı tamamen kapatmadığını belirtti.

Arzum Onan, annelik deneyimi hakkında da konuştu. Anneliğin kendisine büyük bir sorumluluk duygusu öğrettiğini ve en önemlisi karşılıksız sevginin ne olduğunu gösterdiğini söyledi.

27 yıllık eşiyle boşanan Arzum Onan Kendini Anlattı!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!