30 Aralık 2023 MasterChef te kim elendi? – MasterChef All Star’da son dörde kalan isimler

httpswww.ensonhab 793
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8’in adından sıkça söz ettiren yemek yarışması programı MasterChef All Star‘da heyecan dorukta. Finale olan mesafe kısaldı ve etaplarda kalıcı olacak son dört yarışmacı kesinleşti. Barbaros, Sergen, Esra, Hasan ve Tahsin, yarışmada son beş kişi olarak kalma başarısını gösterdi. Yarışmadaki son elenen isimlerin Kıvanç ve Eren olduğu programda, son beş isim her gün birer birer elenecek ve final gecesine kadar sürecek bu süreç başladı.


Yarışmacıların üç etaplık bir oyuna çıktığı dün akşamın oturumunda, yarışmacıların birbirine yakın puanlarla ayrı bir çekişme sergiledikleri gözlemlendi. Şefler tarafından yorumlamaları istenen seçili ara sıcak, ana yemek ve tatlıları ardı ardına yumurtladılar. İlk etabın sonunda Tahsin 20.5, Esra 19, Sergen 16, Hasan 15, Barbaros 17.5 puanla ayrıldılar.

Ana yemeklerin ikinci etabının ardından yarışmacıların toplam puanları sırasıyla; Tahsin 43, Esra 38.5, Barbaros 40.5, Sergen 36.5, Hasan 37 şeklinde oldu. Üçüncü etabın sonunda ise puan durumu Tahsin 59, Barbaros 55.5, Esra 55.5, Hasan 56, Sergen 55 olarak belirlendi.

MasterChef All Star’da son dörde kalan isimler kimler?

Programın bu son etabında en düşük puanı alan Sergen, yarışmaya beşinci sırada veda eden isim oldu. Bu durum, MasterChef All Star’da son dörde kalan isimler şunlar;

  • Tahsin,
  • Barbaros,
  • Esra
  • Hasan
30 Aralık 2023 MasterChef te kim elendi? – MasterChef All Star’da son dörde kalan isimler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!