30 yaş büyük 5 çocuklu adama kocam dedi! Nur Viral verdi veriştirdi: ‘Şerefsiz adam..’

33 yaşındaki kadının itirafıyla gündeme gelen Hayatta Her Şey Var programında Nur Viral, başkasının kocası olan 64 yaşındaki adamla evli olan kadına sert tepki gösterdi. İtiraf videosu sosyal medyada viral hale gelirken #HayattaHerŞeyVar, #EvliAşk gibi etiketler de programın adıyla birlikte yayıldı. Bu ilginç olay, program izleyicileri arasında tartışmalara neden oldu.

30 yas buyuk 5 cocuk
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hayatta Her Şey Var programının bugünkü bölümünde stüdyoda büyük bir gerginlik yaşandı. Nur Viral‘in sunduğu programa telefonla bağlanan 33 yaşındaki bir kadın, 64 yaşındaki bir adamla evli olduğunu itiraf etti. Kadın, 3 yıldır birlikte oldukları ve imam nikahı yaptıkları adamın başkasının kocası olduğunu bilmesine rağmen onu sevdiğini söyledi.

Bu itiraf üzerine Nur Viral, kadına “Adam evli dediniz. Nasıl sizinle aynı evde kalıyor?” sorusunu yöneltti. Kadın, kendisinin aşık olduğu adamın başkasının kocası olduğunu ancak duygularına engel olamadığını dile getirdi. Nur Viral, “O başkasının kocası, sizin kocanız değil ki. Eğri oturup doğru konuşalım” diyerek tepki gösterdi.

Nur Viral

Kadın, 64 yaşındaki adamın 5 çocuğu olduğunu ve evliliğinin mutlu olduğunu belirtti. Bunun üzerine Nur Viral, “5 tane çocuk yapmış, demek ki evliliğinde mutsuz da değil” diye cevap verdi. Kadın ise daha fazla devam etmek istemediği için telefonu kapattı.

Nur Viral ise kadına yönelik sert bir şekilde konuşarak adama “Şerefsiz adam bu kadını nasıl kandırıyorsun. 5 tane çocuğu patır patır yapmışsın, sonra dönüp burada 30 yaş küçük kızı bulmuşsun. Kız da çıkıp diyor ki ‘Kocamı seviyorum’. O senin kocan değil” dedi.

30 yaş büyük 5 çocuklu adama kocam dedi! Nur Viral verdi veriştirdi: ‘Şerefsiz adam..’

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!