3391 Kilometre filminden gişe başarısı! İki günde binlerce seyirciye ulaştı

Sinema salonlarında izleyicilerin gönlünü fetheden "3391 Kilometre" filmi, büyük bir gişe başarısı elde etti! Bu modern aşk hikayesi, sadece iki gün içinde binlerce kişi tarafından izlendi. #3391Kilometre #AşkHikayesi #SinemaBaşarısı

3391 kilometre filmi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başrollerde canlandırılan karakterlerin yaşamları üzerinden detaylı bir aşk hikayesini ekranlara taşıyan “3391 Kilometre” filmi, gişe performansı ile büyük beğeni kazandı. Modern aşkın farklı bir yansıması olan bu film, Beyza Alkoç’un popüler kitabından beyazperdeye aktarıldı. Sadece iki gün süresince binlerce sinemaseverin ilgisini çekti. Filmin popüleritesi atılan adımlarla git gide artmakta. Medyaya yansıyan bilgilere göre, film ilk seansında 99,245, ikinci seansta ise 126,868 kişi tarafından izlendi.

Türkiye ve Fransa arasında yaşanan bir aşk hikayesini konu edinen film, 18 yaşındaki İzmir’in bir gece gelen mesajla Ege’yle tanışmasını ve hayatının değişmesini izleyiciye aktarıyor. Sosyal medya platformu üzerinde hayatlarına bir giriş yapan İzmir ve Ege’nin aralarındaki bağ gitgide güçlenir.

Söz konusu aşkla, her iki karakterin hayatına ışık tutuluyor. Tam 3391 kilometrelik bir mesafeyle ayrı olsalar da bu duygusal yolculuk, hayatlarında dönüm noktası oluşturur. Fransa’dan Türkiye’ye uzanan bu aşk hikayesi, İzmir ve Ege’nin hayatlarında yeniden şekillendiren bir sevgiye dönüşüyor.

Her ne kadar fiziksel olarak birbirinden ayrı olsalar da, İzmir ve Ege arasındaki bağın kuvveti ile umutlu, duygusal ve tutkulu bir hikaye izleyicilere sunuluyor. İzmir ve Ege’nin aşk hikayesi, onların hayatlarına farklı bir perspektif katarken bu film, aşkın sınırlarını yeniden tanımlayan bir hikaye anlatıyor.

3391 Kilometre filminden gişe başarısı! İki günde binlerce seyirciye ulaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!