7 aylık hamile olan Gonca Vuslateri, bebeğine ne isim verecek?

Hamilelik sürecini sürdüren sanatçı Gonca Vuslateri, bebeğinin adının ne olacağını açıkladı. Kendi sektörü dışında olan biriyle olmanın huzur verdiğini belirtti. #GoncaVuslateri #Asya #Hamile

7 aylik hamile gonca
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemde aktif olarak Bambaşka Biri adlı dizi serisi ile hafızalara kazınan Gonca Vuslateri, hamilelik sürecini sürdürüyor. Hamileliğinin 7. ayında olan sanatçı, bu sürecinin ve beklentilerinin yanı sıra bebeğinin adının da Asya olacağını duyurdu.

7 aylik hamile gonca 3

Türkan Şoray’ın başrol olduğu, Selvi Boylum Al Yazmalım filminden esinlendiğini belirten Vuslateri, hayatını paylaştığı ve kimliğini gizli tuttuğu Levent ile çok uyumlu olduklarını ve onun farklı bir sektörde olmasının kendilerine huzur verdiğini de dile getirdi.

7 aylik hamile gonca 4

Vuslateri, bebeklerini beklerken Levent’ın devlet memuru olması ve kendi sektörü dışında bir meslek dalında olması sebebiyle magazinsel olaylardan uzak bir yaşam sürdürdüklerini belirtiyor. Kendi sektörünün birtakım çalkantılar ve magazinsel tartışmalar oluşturabildiğini belirtirken, Levent ile bu durumdan bir derece korunduklarını ifade etti.

7 aylik hamile gonca 5

Kız çocuğu beklediklerini de dile getiren Vuslateri, bebeğine verilecek ad konusunda Türkan Şoray’ın oynadığı karakterden etkilendiğini belirtti. Asya adını tercih etme nedenini Türkan Şoray’ın canlandırdığı Asya karakterini çok beğenmesi olarak belirtti.


7 aylık hamile olan Gonca Vuslateri, bebeğine ne isim verecek?
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!