72 kilo vermişti! Modellik yapmaya başlayan oyuncu Esin Gündoğdu’nun son hali şaşırttı

Ünlü oyuncu Esin Gündoğdu, 72 kilo vererek adından söz ettiriyor. Bir giyim markası için modellik yapan Gündoğdu'nun son hali sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla sık sık gündeme geliyor. Sözleri ve görüntüsüyle dikkat çeken Gündoğdu, kilo verme sürecinin ardından kendini "çok rahatlamış" hissettiğini ifade ediyor. #EsinGündoğdu #KiloVermeHikayesi #SağlıklıYaşam

72 kilo vermisti mo
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Esin Gündoğdu, önemli dizi yapımlarında rol almış bir oyuncu. Avrupa Yakası, Olacak O Kadar, Aşk Yeniden gibi yapımlarda seyirci önüne çıkan Gündoğdu, ancak kişisel sağlık ve formuyla ilgili yaşadığı değişimlerle daha fazla dikkat çekiyor.

Zamanında 138 kiloya çıkan Gündoğdu, sağlıklı bir yaşam ve iyi bir görüntü için radikal bir karar aldı ve diyet programına başladı. Diyetinin yanı sıra mide küçültme ameliyatı da geçiren Gündoğdu, toplamda tam 72 kilo verdi.

Gündoğdu’nun son hali, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla ortaya çıktı. Ünlü bir giyim markası için modellik yapan ve fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan oyuncu, her geçen gün farklılaşan görüntüsüyle hayranlarını adeta şoke etti.

Sosyal medya kullanan birçok kişi Gündoğdu’nun bu haliyle tanıyamazken, oyuncu kendini “çok rahatlamış” hissettiğini söyledi. “Salondan odaya gidemiyordum, basamak çıkamıyordum. Şu anda kendimi çok rahatlamış hissediyorum.” sözleriyle eski ve yeni halinin farklılığını anlattı.

Dizi oyunculuğu ve 72 kilo verme süreciyle önümüze çıkan Esin Gündoğdu, yeni fiziksel görüntüsüyle sadece kendini değil, bizi de şaşırtmayı başardı.

72 kilo vermişti! Modellik yapmaya başlayan oyuncu Esin Gündoğdu’nun son hali şaşırttı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!