Acil ameliyata alınan Aydilge’den güzel haber geldi: Operasyon 4,5 saat sürdü şimdi çok iyiyim

Sağlık sorunları nedeniyle operasyona alınan popüler şarkıcı Aydilge, 4,5 saat süren operasyon sonrası hayranlarını durumu hakkında bilgilendirerek mutlu etti. Aydilge: "Bilindiği üzere labrum yırtığı nedeniyle tedaviye acilen başlandı. Şimdi Allah'a şükür çok iyiyim. En yakın zamanda tekrar sahnede, sizler için dans edeceğim." #Aydilge #müzik #sağlık

acil ameliyata alina
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydilge, özgün şarkıları, hareketli dansları ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle her zaman gündemde kalmayı başaran bir sanatçıdır. Ancak bu kez sağlık sorunları nedeniyle merak konusu olmuştur. Labrum kemiğindeki yırtık nedeniyle aniden cerrahi müdahale edilen şarkıcı, ameliyat sonrası sağlık durumu hakkında hayranlarını bilgilendirdi.

Dört buçuk saat süren zorlu operasyon sonrası, Aydilge kendisini sevenlere hastane yatağından seslendi. Şarkıcı, “Ameliyatım hayli başarılı geçti. Bilindiği üzere labrum yırtığı nedeniyle tedaviye acilen başlandı. Şimdi Allah’a şükür çok iyiyim. Hepiniz beni sahnelerde neşeyle zıplarken, coşkulu enerjimle tanıyorsunuz.

En yakın zamanda tekrar sahnede, sizler için dans ederek enerjimi yayacağım. Size bir söz veriyorum, düşünmeden en kısa sürede ayağa kalkacağım. Dualarınız, gönderdiğiniz pozitif enerji için teşekkür ederim” dedi. Hatta Aydilge, iyileşme sürecinin başlangıcını gösteren bu süreçte, hastane koridorunda eşi ile birlikte yürüyüş yaptığını bildirdi.

Acil ameliyata alınan Aydilge’den güzel haber geldi: Operasyon 4,5 saat sürdü şimdi çok iyiyim
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!