Açtığı canlı yayında Tarkan’a küfürler savuran Serdar Ortaç özür diledi!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, alkollü bir anında yaptığı canlı yayında Tarkan hakkında küfürler sarf etmişti. Bu durumun üzerine hatırlamadığını belirten Ortaç'tan Tarkan'a özür mesajı geldi. #SerdarOrtaç #Tarkan #ÖzürDileme

serdar ortaç
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MS hastalığına karşı sürekli bir mücadele içerisinde olan ve boş vakitlerini sahne dışında, sosyal medya yayınları yaparak değerlendiren ünlü sanatçı Serdar Ortaç, alkolün etkisiyle canlı yayın sırasında edilmiş talihsiz küfürleri için özür diledi.

Bir süre önce medyanın gündemine oturan bu olayın ardından dün akşam Gazete Magazin’e konuşan Ortaç, söz konusu videonun etkisinden dolayı ne dediğini hatırlamadığını belirten bir açıklama yaptı. Serdar Ortaç görüntülerine dair “Ne dedim? Hiçbir şey hatırlamıyorum, şimdi uyandım. Ne yapayım ağabey? O kadar ilacın üstüne çok içmişim. Tarkan’dan özür dilerim” dedi.

serdar ortac gonlun

TikTok üzerinden yayın sırasında maksimum alkol etkisi altında bulunurken, ülkeyi yöneten Recep Tayyip Erdoğan’ı öven bir gönderide bulundu ve bir kadının “Tarkan ve Serdar hayranları aramızda” ifadeleri karşısında öfkelendi ve Tarkan hakkında küfürler sarf etti. Siyasi konularda da konuşan Ortaç’ın küfürlerine tanık olan yardımcısı, duruma hızla müdahale etti. Yayını hemen kapatan yardımcısı, bu olumsuz durumun sona ermesini sağladı.

Serdar Ortaç’ın açtığı canlı yayında Tarkan’a küfretmesinden sonraki özür dilemesi ile ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Açtığı canlı yayında Tarkan’a küfürler savuran Serdar Ortaç özür diledi!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!