Acun Ilıcalı büyük kızı Banu’nun yeni yaşını kutladı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, büyük kızı Banu Ilıcalı'nın yeni yaşını kutladı. Babasının duygusal bir paylaşım yaptığı doğum günü kutlamasında, Acun Ilıcalı'nın genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya da bulundu. Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı, 2020 yılında Acun Ilıcalı'ya bir torun sevinci yaşatmıştı. #AcunIlıcalı #BanuIlıcalı #AyçaÇağlaAltunkaya

acun ilicali buyuk k
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı‘nın 4 kız çocuğu ve 1 kız torunu bulunmaktadır. Büyük kızı Banu Ilıcalı’nın doğum günü, özel bir kutlama ile kutlandı. Acun Ilıcalı’nın özel hayatı sık sık gündeme gelirken, bu sefer kızının doğum gününe odaklandı. Sosyal medya hesabından Banu Ilıcalı’nın doğum günü kutlamasını duyuran Acun Ilıcalı, duygusal bir paylaşım yaptı.

acun ilicali buyuk k

Canım kızım, doğum günün kutlu olsun. Seninle hep gurur duydum. Babanı bir gün bile üzmedin, büyüdükçe bana arkadaş oldun, beni hep mutlu ettin… Daha çok yazarım ama duygularımı ifade etmeye yetmez.. Seni çooook seviyorum.” diyerek kızına olan sevgisini ifade etti.

acun ilicali buyuk k 1

Banu Ilıcalı’nın doğum günü partisine Acun Ilıcalı’nın genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya da katıldı. Bu durum, Acun Ilıcalı’nın ailesi ve partneri arasındaki uyumun bir göstergesi olarak değerlendirildi. Acun Ilıcalı’nın ilk eşi Seda Başbuğ’dan olan Banu Ilıcalı, 2020 yılında kızı Begüm’ü kucağına alarak Acun Ilıcalı’ya torun sevinci yaşatmıştı.

Acun Ilıcalı büyük kızı Banu’nun yeni yaşını kutladı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!