Acun Ilıcalı ile polemiğe giren Mehmet Ali Erbil servetini açıkladı…

httpswww.ensonhab 630
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son zamanda Mehmet Ali Erbil ile Acun Ilıcalı arasındaki polemik , magazin dünyasını meşgul etmekte. Bu polemik Mehmet Ali Erbil’in, Acun Ilıcalı’nın muhabirlikten kanal sahibi ve futbol kulübü yöneticisi olmasını irdelemesiyle başladı ve uzun süre boyunca gazete manşetlerini süsledi. Acun Ilıcalı, polemiğe karşılık olarak “Çarkıfelek’in sunuculuğunu ona vermedik diye bu kadarda öfkelenmesine gerek yok” şeklinde bir açıklama yaparak Mehmet Erbil’e tepki gösterdi.

Mehmet Ali Erbil bu duruma karşı gazeteci Enver Aysever’in Youtube kanalındaki programında “Ben Acun’un muhabir arkadaşlarını tanıyorum 20-30 yıldır. Bakıyorum hiçbirinin bile başını sokacak bir evi yok. Acaba Rabbim Acun’a özel mi ”yürü ya kulum” dedi! Ben bir vergi mükellefi olarak bu durumu merak ediyorum ve soruyorum.Dilan Polat’ı da tartışmaya dahil edebiliriz. Geçmiş süreçte hepimizin aklında sorular oluşmadı mı? Bu servetlerin kaynağı ne?” şeklinde bir yanıt verdi.

Mehmet Ali Erbil daha sonra konuşmasına şöyle devam etti: “Kimse benden rol yapmamı beklemesin. Kendi başarılarım ile övünüyorum. ‘Çarkıfelek’ ile haftada beş kere birinci oldum. Ben devlete olan vergi sorumluluğunu bilen biriyim ve 50 yıldır düzenli olarak vergi veriyorum. Kendi kazancımı hiçbir zaman saklamadım ve hepsi açıktadır. Şu an oturduğum ev toplamda 10 milyon değerinde ve eşlerime verdiğim evlerin toplamı da 10 milyon dolar. Hayatım boyunca kumar oynamadım ve esas varlığımı yitirmedim. Çocuklarımın ve torunlarımın geleceğini güvence altına aldım. Çalışmasam bile yetecek kadar servetim var.” dedi.

Acun Ilıcalı ile polemiğe giren Mehmet Ali Erbil servetini açıkladı…
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!