Acun Ilıcalı’dan aşk dolu kare geldi!

Acun Ilıcalı ve Çağla Altunkaya'nın ayrılık iddiaları, çiftin maçta birlikte çekilen fotoğrafını paylaşmasıyla yalanlandı. Ilıcalı'nın paylaşımının, Şeyma Subaşı'ya bir gönderme olabileceği de konuşuluyor. #AcunIlıcalı #ÇağlaAltunkaya #Aşkİddiaları

acun ilicali dan ask
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acun Ilıcalı, ilişkilerinin hala devam ettiğini müjdeleyerek Çağla Altunkaya ile birlikte çektirdiği romantik bir fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı.

Acun Ilıcalı ve Çağla Altunkaya’nın ayrıldıklarına dair ortaya çıkan iddialar, çiftin son hamlesiyle yalanlandı. Hikayenin başlangıcıysa Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın beklenmedik biçimde barışmalarıydı. Komplike aşk ilişkileri hakkındaki söylentiler, Altunkaya’nın Şeyma Subaşı’nı kıskanmasından dolayı ayrılık kararı alabileceği iddialarıyla büyüdü. Ancak bütün bu söylentiler, Ilıcalı ve Altunkaya’nın çift olarak devam ettiklerini gösteren bir kareyle yalanlanmış oldu.

Medya patronu Acun Ilıcalı, sevgilisi Çağla Altunkaya ile birlikte bir futbol maçına gidip bu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Bu paylaşım, iddialara karşı bir yanıt niteliği taşıyordu. Fotoğrafa gelen yorumlar arasında, Ilıcalı’nın bu hamlesiyle Şeyma Subaşı’ya bir gönderme yapmış olabileceği şeklinde yorumlar da bulunuyordu. Şeyma Subaşı ise şu sıralar Dominik’te ve eski eşi Acun Ilıcalı’yı öven bir sosyal medya paylaşımı yapmıştı.

Acun Ilıcalı’dan aşk dolu kare geldi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!