Acun Ilıcalı’dan herkesi yasa boğan açıklama! 2 isim Survivor’a devam edemeyecek

Survivor All Star 2024'te dramatik bir turnuvaya tanık olundu. Yarışmada Gizem Memiç ve Yağmur Banda, sakatlıklarının ciddiyeti nedeniyle ne yazık ki yarışmaya devam edemeyecek. Acun Ilıcalı, Survivor'ın bu asla unutulmayacak anını duyurdu. #Survivor #GizemveYağmur #YarışmaSonu

acun ilicali dan her
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor All Star 2024, tüm hızıyla devam ediyor. Survivor son zamanlarda sık sık gündemi meşgul ediyor ve geçtiğimiz akşam bir ada konseyi daha düzenlendi. Ancak bu konsey diğerlerinden farklıydı, çünkü Acun Ilıcalı, tüm yarışmacılara ve izleyicilere yürekleri sızlatacak bir haber verdi.

Acun Ilıcalı’nın yaptığı duyuruda, sakatlanmaları nedeniyle Gizem Memiç ve Yağmur Banda’nın yarışmayı devam edemeyeceklerini ifade etti. Ilıcalı’nın tanıdığı bu yarışmacılar, Survivor’da heyecan ve rekabet doğrultusunda bir yol çizmeye oldukça kararlıydılar.

Gizem Memiç ve Yağmur Banda’nın yarışma serüveninde yaşadıkları sakatlıkların ciddiyeti, Ilıcalı’nın yüzünden okunuyordu. Acun Ilıcalı, Gizem Memiç’in diz yaralanmasının beklenenden ve tahmin edilenin de üzerinde olduğunu ve Gizem’ın maalesef yarışmaya devam edemeyeceğini, Kırmızı takımdaki yarışmacının Survivor’da kalmak isteyen bir başkasının olmadığına vurgu yaparak açıkladı.

Bu tablo, Yağmur Banda için de benzerdi. Banda’nın bileğinde oluşan kırığın da yarışmayı devam ettiremeyecek düzeyde olduğu belirtilerek, Banda’nın da Survivor macerasına erken bir veda yapmak zorunda kalacağı belirtildi.

Acun Ilıcalı’dan herkesi yasa boğan açıklama! 2 isim Survivor’a devam edemeyecek
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!