Acun’un program yaptırdığı isim Cübbeli’yi küplere bindirdi: Ahirette karşına ceza olarak çıkacaktır

Cübbeli Ahmet Hoca, Acun Ilıcalı'nın Ramazan programı için sert bir eleştiri getirdi. Cübbeli, Acun Ilıcalı'nın dini inkar eden bir ismi programa davet etmesini eleştirerek, ahirette ceza alacağını söyledi. Görüşler tartışma yaratırken, bu olay sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. #CübbeliAhmetHoca #AcunIlıcalı #RamazanProgramı

acun un program yapt
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acun Ilıcalı, Ramazan ayında TV8’de yeni bir program yapmaya hazırlanırken, Cübbeli Ahmet Mahmut Ünlü tarafından eleştirilere hedef oldu. Cübbeli, Acun Ilıcalı’nın Survivor programını referans göstererek dikkat çekici bir uyarıda bulundu. Sosyal medya hesabından paylaştığı videoda Cübbeli,

Acun kardeşe diyorum ki; adalarda milleti kız erkek çıplak vaziyette toplamandan daha büyük hangi günahı Ramazan’da yaptığını biliyor musun? Dini inkar eden Emre Dorman’ı TV 8’de din adına iftarda sahurda konuşturması, Acun Ilıcalı’nın karşısına ahirette çıplaklıktan daha büyük bir ceza olarak çıkacaktır” ifadelerini kullandı.

acun ilicali nin su

Bu sözlerle Acun Ilıcalı’nın programını yapmaya hazırlanan Emre Dorman’a göndermede bulunan Cübbeli, Cübbeli Ahmet Hoca olarak da biliniyor. Dini konular ve güncel konular hakkında kişisel görüşlerini sık sık sosyal medya üzerinden paylaşan Cübbeli, bu sefer Acun Ilıcalı’yı hedef almış gibi görünüyor.

Sosyal medya hesabında yayınladığı videonun ardından Cübbeli, takipçileri tarafından desteklenirken, bazı kişiler de eleştiri yönelterek Cübbeli’nin söylemlerini sorguladı. Acun Ilıcalı ise henüz bu konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Acun’un program yaptırdığı isim Cübbeli’yi küplere bindirdi: Ahirette karşına ceza olarak çıkacaktır
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!