Ahmet Kural: Düğününe Katılmayan Murat Cemcir’den Kırgın Değilim

murat cemcir dugunun
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Ahmet Kural ve Murat Cemcir, 2011 yılında başrolünü paylaştıkları “Çalgı Çengi” filmiyle birlikte başlayan dostluklarına bir son vermiş gibi görünüyor. Ancak Murat Cemcir, geçtiğimiz yıl rol aldığı “Baba Parası” filmiyle birlikte Ahmet Kural ile küs olmadıklarını, sadece kariyerlerinde farklı yollar izlemek istediklerini açıkladı.

Dizi ve film projelerinde birlikte rol alarak büyük bir başarı elde eden ikili, şimdi ise ayrı projelerde yer almayı tercih ediyor gibi görünüyor. Murat Cemcir, “Ahmet’le ayrılmış değiliz. Benim çok sevdiğim bir dostum, kardeşim, çok yetenekli bir komedyen ve birlikte çok güzel filmler yaptık. Tekrardan bir araya gelmeme durumumuz olduğunu düşünmüyorum. Bu konularla ilgili çok konuşmak istemiyorum. Kırgınlık yok. Kardeş kardeşe, arkadaş arkadaşa kırılmaz. Bizde öyle bir şey yok. Güzel ve yeni hikayelerin içindeyim” şeklinde konuştu.

Ahmet Kural’ın yaz başında Bodrum’da gerçekleşen düğününe neden katılmadığı sorulan Murat Cemcir ise, “Ben LCV (Katılım durumu belirtme zorunluluğu) olarak çağrıldığım hiç bir yere gitmem. Bu kermes de olur, gala da olur, düğün de olur. Maddi anlaşmazlık söz konusu değil, manevi anlaşmazlıklar olabilir. Ama kardeşler arasında kırgınlık olmaz. Ben kendi başıma bir yolculuk yapmak istiyorum. Instagram’da takipleşiyoruz” şeklinde cevap verdi.

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’in dostluğu, yıllar süren bir birlikteliği temsil etse de, her iki oyuncunun da artık kendi kariyerlerini tek başlarına devam ettirmek istedikleri anlaşılıyor. Bu durum her ne kadar hayranlarını üzse de, ikilinin başarılı projeleriyle yollarının ayrılması, komedi dünyasında yeni ve heyecan verici işlerin başlamasına olanak sağlayabilir.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başarılı projelerinin yanı sıra birlikte rol aldıkları filmlerdeki uyumu ve komedi anlayışları da izleyiciler tarafından takdirle karşılanmıştı. Özellikle “Düğün Dernek” ve “Çalgı Çengi İkimiz” gibi filmleri, Türk komedi sinemasında ayrı bir yer edinmiş durumda.

İlerleyen dönemlerde Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in tekrar bir araya gelip gelmeyecekleri belirsizliğini koruyor. Ancak her iki oyuncunun da kendi başlarına yeni projelere imza atacaklarından şüphe yok. Hayranları ise, hem Ahmet Kural’ı hem de Murat Cemcir’i solo kariyerlerinde desteklemeye devam edecek gibi görünüyor.

Görseller:

Başarılı oyuncular Murat Cemcir ve Ahmet Kural

2020 yılında rol aldıkları Baba Parası filmi

Murat Cemcir’in, Ahmet Kural ile yaptıkları filmler hakkındaki açıklamaları

Murat Cemcir’in Ahmet Kural’ın düğününe katılmama sebebi

Ahmet Kural ile Murat Cemcir’in ayrı projelerde yer almayı tercih etmeleri

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın geçmişteki başarılı projeleri

Ahmet Kural: Düğününe Katılmayan Murat Cemcir’den Kırgın Değilim
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!