Aile dizisindeki o tablo canlı müzayede ile satışa çıkıyor!

Ünlü dizi "Aile" dizisinin setinde kullanılan ve şömine üzerinde yer alan Orhan Umut'un tablosu, müzayede ile satışa çıkarılıyor. 13 Ocak 2024'te gerçekleşecek olan müzayede, 85.000 TL muhammen bedelle başlayacak. Sanatseverlerin ilgisini çekecek olan bu tablonun rekor bir fiyata alıcı bulması bekleniyor. #AileDizisi #Müzayede #Sanat

aile dizisi ndeki ta
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü televizyon dizisi “Aile“nin evinin salonunda yer alan şöminenin üzerindeki ünlü ressam Orhan Umut’un tablosu, sosyal medya üzerinden gerçekleşecek canlı müzayedede satışa sunulacak. Tablonun muhammen bedeli 85.000 TL olarak belirlendi.

aile dizisi ndeki ta 1

Artvizyon Gallery Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, konu hakkında şunları söyledi: “Aile dizisinin setinde yer alan tablo, bir reprodüksiyon olarak kullanılmıştır. Orijinal tablo ise 13 Ocak 2024 Cumartesi akşamı Instagram müzayede ile satışa çıkarılacak. Başlangıç fiyatı 85.000 TL olacak ve açık artırmaya sunulacak.”

Diziye olan ilgisinden dolayı sanatseverlerin büyük bir merakla beklediği bu tablonun yüksek bir fiyatla alıcı bulması bekleniyor.

Aile dizisindeki o tablo canlı müzayede ile satışa çıkıyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!