Aile dizisinin Seher Soykan’ı diziye veda etti!

Seher Soykan, hayatının son perdesini 'Aile' dizisinde kapadı! Devin'in taburcu olması sevinçle karşılandı, ancak Devin ve Aslan'ın hamilelik ve doğum süreci, büyük bir sürprizle karşılaştı. #Aile #Veda #Dizi

aile nin seher soyka
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Ay Yapım imzalı “Aile” dizisinin dün akşam yayınlanan bölümü, usta oyuncu Emel Göksu’nun veda sahnesi ile izleyicileri etkiledi.

Seher Soykan karakterinin hayata gözlerini yumduğu, dizinin son bölümünde tüm aileyi ve halkı çok duygusal anlara sürükledi. #Aile etiketi bu üzücü veda sonrasında dört saat boyunca TT listesinde gündemde kaldı.

Son bölümde, hastaneye yatırılan Devin’in taburcu olması aileye bir nebze rahatlama getirdi. Ancak bu sefer farklı bir sorunla karşı karşıya kaldılar; Devin ve Aslan’ın hamilelik süreci ve doğum, hem kendisi hem de bebeği için büyük riskler taşıyordu. Bu durum karşısında Devin aile kurmayı istiyor, Aslan ise Devin’i kaybetmek ihtimalini kaldıramıyordu. İkili zor bir karar süreci yaşadılar, ancak bebeklerini terk etmemeye karar verdiler.

seher soykan

Yoğun yaşam mücadelesinin ardından kendine bir hayal listesi yapan Seher, tüm isteklerini Aslan ve Devin’den yerine getirmesini istedi. Aslan ve Devin, babaannenin sürekli bahsettiği lezzeti tatmak için Adana’ya uçtular ve orada bici bici yediler.

Rahatsızlanan Seher’in özlemiyle yaşayan aile, uçuk kaçık Ferman’ın Aslan’ı öldürme planı hakkında bilgi sahibi olmadan yaşamını sürdürmeye çalışıyordu. Ferman, çılgınca bir plan yaparak Aslan’ın öldürülmesinin peşine düştü ve bu amaçla Arnavut Babür ile iş birliği yaptı. Marinada işçilere düzenlenen veda yemeği sırasında Babür, Aslan ve Bedri’nin işlerini elinden almak için saldırdı, ancak Aslan izin vermedi.Seher Soykan

Herkesin hayatında Seher’in yokluğu büyük bir boşluk oluştururken, en büyük darbeyi alan Aslan oldu. Sabah babaannesinin yatağında cansız bedeniyle karşılaşan Aslan, büyük bir yıkım yaşadı. Seher, hayattaki tüm isteklerini yerine getiren torunlarının onu özlemle hatırlayacağı bir dünya bırakarak huzur içinde uykuya daldı.

Çarşamba akşamları saat 20.00’de Show TV’de yeni bölümüyle ekranlara gelen ‘Aile’ dizisinde; Hakan Bonomo’nun yazdığı özgün senaryoyu, Ahmet Katıksız ve Gökçen Usta yönetmenlikle hayata geçiriyorlar. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya, başrolde yer alırken, Nejat İşler, Canan Ergüder, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Alper Çankaya ile deneyimli oyuncular Ayda Aksel, Emel Göksu ve Nur Sürer de rol alıyorlar.

Aile dizisinin Seher Soykan’ı diziye veda etti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!