Ametliyat olan Kobra Murat taburcu edildi!

Roman müzik dünyasının sevilen ismi Kobra Murat, ameliyat öncesi helallik istemişti. Şimdi ise, başarılı ameliyatın ardından sağlığına kavuşan Kobra Murat'ın neşeli anları kameralara yansıdı. #KobraMurat #sağlık #müzik

helallik istemisti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ameliyata girmeden önce sevenlerinden helallik isteyen Kobra Murat lakaplı Murat Divandiler, hastane çıkışında kameralar tarafından görüntülendi.

Bir süre önce sağlık durumu trajik bir hal alan ve sevenlerini oldukça endişelendiren roman müziği idolü Kobra Murat’ın son temsil hali şok etti. Kendine has tarzı ve enerjisi ile tanınan Kobra Murat, talihsiz bir sağlık durumu muhteşem bir dönüş yaptı.

Bir zamanlar feci bir şekilde bozulan sağlık durumu nedeniyle ölümle burun buruna geldiği bilinen Kobra Murat, en son günlerinde bile sevenlerini düşünerek onlar için bir mesaj yayımlamıştı. Bağırsağı çatladığı için hayati tehlike yaşayan ve hızla ameliyata alınan Kobra Murat, operasyon öncesi tüm sevenlerine bir helallik mesajı yayınlamıştı.

“Benim tüm sevenlerime hakkımı helal ediyorum. Sizler de bana haklarınızı helal edin ve dualarınızı bana iletin. Herkese sağlıklı, şanslı, kısmetli ve huzurlu bir ömür diliyorum. İnşallah bu ameliyatı atlatırım. Dualarınızı bekliyorum,” demişti.

Ve nihayet, beklentilere cevap veren bir gelişme yaşandı. Kobra Murat, sağlık sorunlarını geride bırakmayı başardı. Ünlü roman şarkıcı, başarılı bir ameliyat sürecinin ardından hastaneden taburcu edildi ve bu sevinçli anlar kameralara yansıdı.

Murat Divandiler olarak da bilinen Kobra Murat’ın hastaneden ayrıldığı anlar adeta bir şölen havasındaydı. Şarkıcı, enerjisini tüm hastaneye yayarak adeta göbek atarak taburcu oldu. Kobra Murat’ın bu sevinci ve enerjisi, tüm sevenlerine de geçti.

Ve işte, Kobra Murat’ın son durumu, şimdiden neredeyse tüm sevenlerinin yüzünü güldürdü. İşte, roman müziği dünyasının sevilen siması Kobra Murat’ın son pozları...

Ametliyat olan Kobra Murat taburcu edildi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!