Apar topar evlenen Ebru Gündeş hamile mi? Söylentiler asılsız çıktı

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in beklenmedik bir şekilde evlendiği eşi Murat Özdemir ile hamile olduğu iddiaları ortaya çıktı. Ancak TV8’in popüler programının sunucusu Müge Dağıstanlı, Gündeş’in hamile olmadığını açıkladı ve konuyla ilgili daha fazla bilgi verdi. #EbruGündeş #MuratÖzdemir #TV8

apar topar evlenen e
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçmişte bir pop divası, bugün ise eşleri aracılığıyla daha çok gündeme gelen Ebru Gündeş, geçtiğimiz aylarda evlilik gerçekleştirdi. Gündeş, Dubai’de yoğun ilgi çeken bir nikah töreni ile iş dünyasının tanınan isimlerinden Murat Özdemir ile hayatını birleştirdi.

Ebru Gündeş

Gözlerden uzaktaki bu birleşme sonrasında, Gündeş’in dört buçuk aylık hamile olduğu yönünde çıkan iddialar medyada geniş yer buldu. Ancak bu söylentilerin asılsız olduğu kaynaktan alınan bilgiye göre ortaya çıktı.

Ebru Gündeş ve TV8


TV8’deki popüler program Aramızda Kalmasın’ın sunucusu Müge Dağıstanlı yayında Ebru Gündeş konusunda çıkan iddiaların asılsız olduğunu belirterek,

“Çıkan haberlerin ardından araştırma yaptık, herkese sorup soruşturduk ve hamile değil. 4,5 aylık hamile olduğu iddia edilmişti. Bu şartlarda şarkıcının haziran ya da temmuz ayında doğum yapması gerekiyor. Konser takvimine baktığımızda haziran, temmuz, ağustos ve eylül ayı her gün dolayı. Hamile olsaydı takvimi böyle olmazdı çünkü anlaşmaları yeni imzalamış” ifadelerini kullandı.

Reza Zarrab ile evlilik yapmış olan Ebru Gündeş, bu iddialar karşısında hiçbir açıklama yapmadı.


Apar topar evlenen Ebru Gündeş hamile mi? Söylentiler asılsız çıktı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!