”Arkadaşımın sevgilisiyle aşk yaşarım” diyen Melisa Döngel, tartışma yaratan sözleriyle ilgili konuştu

Melisa Döngel, "Arkadaşımın sevgilisiyle aşk yaşarım" ifadesiyle ortaya attığı tartışmalı fikirleriyle gündemde konuşulan isim oldu. Döngel'in açıklamaları, "Ölümlü dünya" teması çerçevesinde değerlendirildi ve yanlış anlaşıldığı belirtildi. Ünlü oyuncu, başına gelen benzer durumlar karşısında ne yaptığını da açıklarken, sosyal medya kullanıcıları da konuyla ilgili farklı görüşlerini dile getirdi. #MelisaDöngel #AşkYaşamak #Tartışma

arkadasimin sevgil
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyuncu Melisa Döngel, güzelliğiyle dikkat çeken bir isim olarak biliniyor. Geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler’in programında katıldığı bir röportajda, “Arkadaşının sevgilisiyle aşk yaşar mısın?” sorusuna ilginç bir yanıt vermişti. “Yapmamaya çalışırım. Etkilendiysek ne yapalım artık, geçmiş olsun.” diyerek tartışma yaratmıştı. Bu açıklamasıyla uzun süre konuşulan Döngel, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

melisa döngel

Döngel, yanlış anlaşıldığını belirterek, “Ölümlü dünya sonuçta, her şey yaşanabilir. O nedenle hemen ‘hayır’ demek istemedim. ‘Yapmamak için özen gösteririm’ deyip konuyu kapattım. Sadece makara yapmak istemiştim.” şeklinde konuştu.

Bu tartışmalı ifadelerinin ardından Melisa Döngel’e “Başınıza aynı durum gelseydi ne yapardınız?” sorusu yöneltildi. Ünlü oyuncu, “Geldi. Herkesin başına gelebilecek şeyler bunlar. Yapabilecek bir şey yok. Ne yapabilirim, yenisini buldum!” şeklinde yanıtladı.

”Arkadaşımın sevgilisiyle aşk yaşarım” diyen Melisa Döngel, tartışma yaratan sözleriyle ilgili konuştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!