arnold schwarzenegge

Arnold Schwarzenegger: “Filistin devleti kesinlikle kurulmalı”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Hollywood’un ünlü yıldızlarından Arnold Schwarzenegger, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. “Terminatör” lakaplı aktör, dünya çapında birçok ünlü isim gibi, bağımsız bir Filistin devletinin kurulmasını destekliyor. Schwarzenegger, İsrail’in “sebepsiz yere” saldırıya uğradığını belirterek, saldırılarda masum insanların öldüğünü söyledi.

Bu sözleriyle yeniden gündem olan Schwarzenegger, Filistin’e de desteğini dile getirdi. Channel 4’e verdiği demeçte, “Aynı zamanda iki devletli çözümün olması gerektiğini de kabul etmeliyiz” diyen ünlü aktör, “Filistinlilerin, kendi ülkelerine sahip olma hakları var” ifadesini kullandı. 76 yaşındaki Schwarzenegger, daha önce yaptığı bir açıklamada da “Nefret asla kazanamaz, sonunda sevgi her zaman kazanır” demişti. Eşitlik ve adaletin savunucusu olduğunu vurgulayan aktör, Filistinlilerin yaşama hakkına sahip olduğunu belirtti.

Arnold Schwarzenegger: “Filistin devleti kesinlikle kurulmalı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!