Arnold Schwarzenegger gözaltına alındı! Sebebi herkesi şaşırttı…

Los Angeles'tan Münih'e seyahat eden Arnold Schwarzenegger, bavulunda beyan edilmediği söylenen bir saat bulunması üzerine yaklaşık üç saat boyunca gözaltında kaldı. Aktör bu saat, bir İklim Girişimi'ne bağışlanacak ve bir etkinlikte açık artırmayla satılacaktı. #ArnoldSchwarzenegger #Gözaltı #Münih.

arnold schwarzenegge
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü Hollywood yıldızı Arnold Schwarzenegger, Almanya’daki Münih Havalimanı’nda seyahat etmeye çalışırken tatsız bir durumla karşı karşıya kaldı. Los Angeles’tan Münih’e uçan Schwarzenegger neredeyse üç saat boyunca durdurularak gözaltında kaldı.
Alman Bild gazetesinin yayınladığı habere dayanılarak bildirildi ki, Avusturyalı aktör ve California’nın eski valisi Schwarzenegger (76 yaşında), bavulunun incelendiği sırada yetkililer tarafından alıkonuldu.

Schwarzenegger’in bavulunda, giriş gümrük formunda beyan edilmediği tespit edilen bir saat bulunmuştu. Bulgunun ardından Münih Gümrük İdaresi sözcüsü, saatin ithal edildiği ve kayıtlı olması gerektiğini belirterek, cezai vergi işlemine geçildiğini açıkladı.

Schwarzenegger, yetkililere saatin bir İklim Girişimi’ne bağışlandığını ve açık artırmada satılacağı bir etkinliğin Perşembe gecesi Avusturya’daki Kitzbühel kayak merkezinde yapılacağını belirtti.
Bild’in iddiasına göre, yetkililer Schwarzenegger’e 35.000 Euro talep etti. Bu miktarın 4.000 Euro’sunun vergi ve 5.000 Euro’sunun ceza olduğu belirtildi. Eğer oyuncu kabul ederse, ödemenin hem nakit hem kredi kartıyla yapılmasının gerektiği belirtildi. Nakit ödeme yapmak için bankaya gitmesi gerektiği Schwarzenegger’e bildirildi.

Arnold Schwarzenegger gözaltına alındı! Sebebi herkesi şaşırttı…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!