Arzum Onan, Mehmet Aslantuğ sorusuna samimiyetle cevap verdi!

Eşinden ayrılan ancak arkadaş olarak kalmaya devam eden Arzum Onan, eski eşi Mehmet Aslantuğ ile birlikte barışma ihtimalleri hakkında sorulan bir soruya içtenlikle yanıt verdi. Onan, 'Biz Mehmet'le her zaman birbirimizin yanındayız ve her zaman birlikte olacağız.' dedi. #MehmetAslantuğ #ArzumOnan #arkadaşlarvezemlettaşlar

arzum onan mehmet a
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğlence dünyasının önemli yüzlerinden biri olan ve bir süre önce boşanma kararı alarak sevenlerini üzen Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ, sürekli olarak hem ünlü çiftler arasında hem de hayranlarının gözünde örnek bir çift olmuştu.

29 Mayıs tarihinde karşılıklı bir anlaşmayla boşanan çift, süreci oldukça medeni bir şekilde tamamlamış ve birlikte adliyeden ayrılmıştı.

Mehmet Aslantuğ, boşanma kararının ardından kendi sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmış ve “Biricik sevgili Arzum’u ben terk etmedim. Kalbimi başka birine vermedim. Bir yıl önce; dikkatli, özenli, saygılı bir ifadeyle şunu söyledi: Birkaç yıldır baş etmeye çabaladığım; ama edemediğim bir durum var. Artık karı koca gibi hissetmiyorum. Kendime ait bir evde yaşamak istiyorum” demişti.”

Ünlü oyuncu, sözlerine “Ben de… Pek kolay olmasa da… Anlayışla, saygıyla karşıladım elbette. Küskün davranmadım. Sadece şunu söyledim: ‘Böyle bir durumu yönetemem. O halde hukuken de ayrılalım. Davayı da sen aç ve tamamen özgür ol, kendini öyle ara.’ Hepsi budur ve aylardır benim için de hiç kolay olmamıştır. Çok kıymetli bir dost olarak kalacaktır. Biricik evladımızın, kalbi de kendi gibi güzel annesi olarak” diye devam etmişti.

Arzum Onan’a ‘Mehmet Aslantuğ’la yeniden barışma ihtimali sorusu yönetildi.

Onan; ‘Biz Mehmet’le her zaman birbirimizin yanındayız. Can üzerinden bireysel olarak da birbirizin her daim ihtiyacında, acısında, mutluluğunda her daim birlikteyiz bu anlamda’ diyerek yanıt verdi.

Arzum Onan, Mehmet Aslantuğ sorusuna samimiyetle cevap verdi!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!