Ata Demirer ile gazino günleri başlıyor!

Stand-up sahnelerini kasıp kavuran Ata Demirer, farklı müzik türlerini bir araya getireceği ‘Ata Demirer Gazinosu’nu seyircisiyle buluşturacak. Bu unutulmaz gösteri Şubat ayında başlayıp Mart ve Nisan aylarında devam edecek. #AtaDemirer #GazinoGünler #YeniGösteri

ata demirer ile gazi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin sevilen başarılı stand-up sunucusu, film oyuncusu, müzisyeni ve yazar Ata Demirer; stand-up, sinema, müzik ve dizi sektörlerinde birçok farklı projede yer alarak adından övgü ile söz ettirmekte. 2024 yılında da büyük bir coşku ve heyecanla seyircisinden gelen sevgiye karşılık vermek için yepyeni bir projeyi daha hayata geçiriyor.

Günümüzde Komedi Gazinosu formatını sahnelere taşıyan ve onu popüler hale getiren Ata Demirer, geniş bir müzik yelpazesi ve doyumsuz stand-up performansı ile ‘ATA DEMİRER GAZİNOSU’nu seyircisiyle yeniden buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Yalnız bir komedyen olmanın yanı sıra, çok yönlü bir sanatçı olan Ata Demirer, “Tek Kişilik Dev Kadro 1” ve “Tek Kişilik Dev Kadro 2” adlı iki muhteşem stand-up gösterisiyle geçtiğimiz 16 yıl boyunca sahnedeki varlığını sürdürmüştü.

Yeni şakalarını, yeni şarkılarını ve unutulmayan hitlerini sahneye taşımak isteyen ve bunun için yoğun bir hazırlık dönemine giren Ata Demirer, bir kez daha tecrübeli müzisyen Taşkın Sabah liderliğindeki orkestra ile birlikte sahneye çıkacak.

İlk gösterisinin 16 Şubatta Zorlu PSM’de yapılacağı ve ardından Şubat ve Mart ayları boyunca da devam edeceği açıklanan Ata Demirer Gazinosu, seyirciyi kahkahalarla güldürecek ve dikkatle seçilmiş repertuvarı ile kesintisiz bir müzik ziyafeti sunacak.

Ata Demirer, geçtiğimiz yıl çıkan son albümü Bursa Bülbülü ile radyolarda ve müzik listelerinde adından sıkça bahsettirmişti. Gazino sahnesinde seyircisini geniş bir repertuvarla ağırlayacak olan Demirer, her şarkıda seyircisini farklı müzik türlerine doğru bir yolculuğa çıkaracak.

Ata Demirer ile gazino günleri başlıyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!