Ünlü komedyen Ata Demirer yeni imajıyla olay oldu! 5 ayda 30 kilo verdi…

Ünlü komedyen ve aktör Ata Demirer'in şaşırtıcı kilo vermesi ve yenilenmiş imajı halk arasında büyük ilgi gördü. Diyetini, sabah yürüyüşlerini ve mide ameliyatı iddialarını yalanlarken, kendisinin "Leon" karakterini canlandırdığı bir fotoğrafıyla sosyal medyada büyük bir beğeni kazandı.#AtaDemirer #KiloKaybı #Yeniİmaj

5 ayda 30 kilo vermi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çok sevilen bir aktör ve komedyen olan Ata Demirer‘in tamamen yenilenmiş görünümü, birçoğumuzda büyük bir şaşkınlık ve hayranlık yarattı. Kendisi geçen yıl yaptığı sağlık reformu sonucunda 30 kilo vermişti ve son zamanlarda Ahmet Mümtaz Taylan’ın “Empati” programına konuk oldu ortaya çıkan bu yeniden doğuş hikayesi.

Ata Demirer ’30 kilo vermiş durumdayım’ diyerek zayıflamanın aslında nasıl gerçekleştiğini tüm dürüstlüğüyle ifade etti. ‘Vejetaryen veya vegan olduğum sonucunu çıkarabilecek bir diyetim olmadı. Direkt et, balık, protein ağırlıklı beslendiğimi ve her sabah 45 dakika yürüdüğümü paylaşmadan geçemem.’ dedi.

Bunun yanı sıra, Demirer’i mide ameliyatı geçirdiği ve bağırsaklarını yıkattığı hakkında çıkan iddiaların da gerçeği yansıtmadığını haşmetli bir şekilde yalanladı. ‘Asıl durum benim insülin direncim ve bozulan glisemik endeksimdi. Hikayeme başlarken bu durumla çabalıyordum.’ şeklinde ifadelerde bulundu.

Ata Demirer’in yenilenmiş görünümü ve “Leon” karakterine benzediği yeni hali, takipçileri arasında sıcak karşılandı ve hızla beğeni topladı. 1994 tarihli Sevginin Gücü (Leon: The Professional) adlı filmde başrolü oynayan Jean Reno, Leon karakterine hayat vermişti.

Yenilenmiş Ata, bu yeni imajını ‘Leon beni evden ara oğlum’ notu ile paylaştıktan sonra beğeni toplamaya başladı ve bir hayran yorum yağmuruna tutuldu.

Ünlü komedyen Ata Demirer yeni imajıyla olay oldu! 5 ayda 30 kilo verdi…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!