Aylin Coşkun, Sinan Akçıl’ı hedef aldı: Şarkı için benden 10 bin dolar alıp paramın üstüne yattı

Aylin Coşkun, canlı yayında Sinan Akçıl'ın kendisini dolandırdığı iddiasını ortaya attı. Müzik dünyasında dolandırıcılık tartışmaları yeniden alevlendi. #AylinCoşkun #SinanAkçıl #Dolandırıcılık

aylin coskun sinan 3
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aylin Coşkun, Sinan Akçıl’ı hedef aldı. TV8 ekranlarının sevilen programı Aramızda Kalmasın’ın son bölümünde şaşırtıcı bir itiraf geldi. Konuk olan şarkıcı Aylin Coşkun, yıllar önce Sinan Akçıl tarafından dolandırıldığını açıkladı. Aylin Coşkun, canlı yayında yaptığı açıklamada, “Müzik dünyasında bazı dolandırıcılar var. Şarkı için 10 bin dolar vermiştim zamanında yapmadıkları gibi bir de pişkin pişkin dolaşıyorlar” dedi.

aylin coskun sinan 4

Aylin Coşkun, daha önce Sinan Akçıl’a 10 bin dolar verdiğini ancak karşılığında şarkısını alamadığını söyledi. “Ben o dönem parayı TL’ye çevirerek vermiştim. Karşılığında şarkımı alamadığım için ya şarkımı verin ya da paramı verin diyorum. Söylediğimizde ‘Biz öyle bir para almadık’ diyorlar. Ya arkadaş seni vallahi tokat manyağı yaparım” şeklinde konuşan Aylin Coşkun, Sinan Akçıl’ı dolandırıcılıkla suçladı.

Sinan Akçıl’ın daha önce yaptığı açıklamada “Aylin’i üzmüşüm, halledeceğiz” dediğini ancak bir adım atmamasını eleştiren Aylin Coşkun, “Şarkımı ya da paramı vermezlerse şahitler huzurunda dava açacağım. Bu dolandırıcılığa girer, ayıptır ya. 5-6 yıldır duruyor o para. Sinan Akçıl benden paramı alıp şarkımı vermedi. Paramın ve şarkının üstüne yattı” diye konuştu.

aylin coskun sinan

Bu itiraf şaşkınlık yaratırken müzik dünyasında dolandırıcılık iddiaları yeniden gündeme geldi. Yıllardır şarkı yapmak için ödeme yapan birçok sanatçının aynı sorunla karşılaştığı öne sürülüyor. İşte konuyla ilgili sosyal medya paylaşımlarından bazıları:

Aylin Coşkun’un açıklamaları gerçekten şok edici! Sanatçılar da dolandırılıyor demek ki. #Dolandırıcılık #MüzikDünyası
– Sinan Akçıl’ın böyle bir şey yapması beni şaşırtmadı. Bana göre karakterinde böyle bir yan var. #SinanAkçıl #AylinCoşkun

Aylin Coşkun’un bu iddiaları müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı. Şimdi herkes, Sinan Akçıl’ın bu duruma nasıl bir açıklama yapacağını merakla bekliyor.

Aylin Coşkun, Sinan Akçıl’ı hedef aldı: Şarkı için benden 10 bin dolar alıp paramın üstüne yattı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!