Ayşen Birgör’den “Can Ağrısı” ile aşka yolculuk!

Ünlü sanatçı Ayşen Birgör, yeni şarkısı "Can Ağrısı" ile aşka yolculuk yapmaya davet ediyor. Bu duygusal şarkı, Ayşen Birgör'ün pırıl pırıl sesi ve tertemiz melodileriyle dinleyicilerini etkilemeye devam ediyor. #AyşenBirgör #CanAğrısı #Müzik

aysen birgor can
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü şarkıcı Ayşen Birgör, dinleyicilerini heyecanlandıran yeni bir şarkıyla karşımızda. Son zamanlarda yayınlanmayan bir tarza sahip olan “Ayşen Birgör”, kendine özgü müziğinden ödün vermeden modern soundları da kullanmayı başarıyor. Yeni şarkısı “Can Ağrısı” ile Ayşen Birgör, pırıl pırıl sesi ve tertemiz melodileriyle aşk hikayelerimize eşlik edecek.

Şarkının sözleri Seçkin Özer ve Ferit Özkan tarafından yazılmışken, müzik Ferit Özkan’a ait. Projenin müzik yönetmenliğini ise Seçkin Özer üstleniyor. Şarkının düzenlemesi ve dingin tarzıyla, aşkı ruhumuzda çözümlemeye yardımcı olacak. Can Ağrısı” şarkısının klibi ise İstanbul’da Emrah Özbilen yönetmenliğinde çekildi.

aysen birgor

Ayşen Birgör’ün bu şarkısı, notaları ve sözleriyle ruhumuza işleyen duygusal bir yolculuğa çıkarıyor bizi. Modern tarzıyla birleşen bu şarkı, Ayşen Birgör’ün eşsiz müzikalite anlayışını yansıtıyor ve dinleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Ayşen Birgör – Can Ağrısı

Şarkıcının Can Ağrısı isimli şarkısını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Ayşen Birgör – Can Ağrısı izle

YouTube video

Ayşen Birgör’den “Can Ağrısı” ile aşka yolculuk!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!