bambaska biri kenan

Bambaşka Biri dizisinde heyecanlı gelişmeler… Kenan kayıplara karışıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Kayboluşunun ardından Kenan, geride büyük bir karmaşa ve kalp kırıklığı bırakmıştır. Artık yaşamaya devam etmek zorunda olan geride kalanlar, sorularını cevaplamak için Turan ve Nevin’e başvurur. Özellikle Leyla, neden terk edildiğini anlamaya çalışmaktadır. Bu süreçte Yasemin, Leyla’ya hayatına devam etmesi gerektiğini öğütlerken onu desteklemek isteyen yeni biri çıkar karşısına.

Ancak yaşanan bir yanlış anlaşılma, Yasemin’in Murat’tan umudunu kesmesine neden olur. Yasemin’in vazgeçemediği Tahir ise ev ve iş hayatında yaşadığı krizlerle mücadele etmek zorunda kalır. Tahir’in elinde tutmak isteyen Nuray ise her türlü oyunu oynamaya hazırdır.

Beklenmedik bir dönüş ise gündemi bir kez daha değiştirir. Ancak herkes bekledikleri cevapları alamazlar. Zor cevaplar aranan büyük soruların tek sahibi onlar değildir. Yaşamlarına giren bir isim, Kenan ve Leyla’nın hayatını sonsuza kadar değiştirmeye adaydır.

Her şeyin sonunda, umut, aşk ve yeni bir başlangıç için umut var gibi görünmektedir. Ancak bu yolculukta her adım bir sürprize yol açacak ve hayatları tamamen değiştirecektir.

Bambaşka Biri dizisinde heyecanlı gelişmeler… Kenan kayıplara karışıyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!