‘Barbie’ye benzemek isteyen ‘İşte Benim Stilim’ yarışmacısı Sima Şerafettinova’nın son hali şaşırttı

Bir dönem 'İşte Benim Stilim' yarışmasından Sima Şerafettinova, Barbie'ye benzer bir görünüm için estetik operasyonlara başvurdu. Son hali, takipçilerini adeta hayrete düşürdü. #SimaŞerafettinova #BarbieDönüşümü #EstetikOperasyonlar

barbie ye benzemek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir zamanlar ‘İşte Benim Stilim’ adlı yarışma programıyla adını geniş çevrelere duyuran Sima Şerafettinova, estetik operasyonlarla kendisini tamamen baştan yarattı. Kendisi bir ‘Barbie’ bebeği olma hayaliyle yanıp tutuşan Azeri model Şerafettinova’nın, yeni görüntüsüyle hayranlarını şaşırttı.

Şerafettinova’nın, Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflarıyla hayranları kızı gördüklerinde inanmakta güçlük çekti. “Eğer sokakta karşılaşsak sizi tanıyamayız” türünde yorumlar gördükten sonra Şerafettinova’nın evvelki halinden neredeyse bir iz kalmadığı anlaşıldı.

Tanınmış olan ve adı herkesçe bilinen Azeri model Sima Şerafettinova’nın, ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasındaki konuştukça konuşan tavrı, fazlasıyla dikkat çekmişti. Bir süre boyunca eleştirilerin hedefinde olan Sima, her ne kadar tüm çabalarını sarf etmiş olsa da, yarışmanın finale kadar çıkmayı başaramadı.

‘Barbie’ye benzemek isteyen ‘İşte Benim Stilim’ yarışmacısı Sima Şerafettinova’nın son hali şaşırttı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!