Başarılı oyuncu Burak Deniz, Nilperi Şahinkaya’nın açmış olduğu tehdit ve darp davasından beraat etti!

httpswww.haberler 77
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşan popüler dizi “Bambaşka Biri”nin başrol oyuncularından biri olan Burak Deniz, geçtiğimiz yıl Nilperi Şahinkaya ve onun sevgilisi ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle mahkemelik olmuştu. Deniz, Şahinkaya ve sevgilisini darp etmek, tehdit ve hakaret etmekle suçlanmıştı. Kısa bir süre önce gerçekleşen duruşmada beraat ederken tüm suçlamalardan temize çıktı.

Haberleriyle tanınan gazeteci Birsen Altuntaş’ın paylaştığı bilgiye göre, Deniz, bir yıl önce Adana’da çekimlerinin devam ettiği Şahmaran dizisinin yeni sezonu nedeniyle bulunmaktaydı. Ancak Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi ve arkadaşları Necmi Deniz Akıncı ile birlikte oturdukları masaya defalarca giden ve tartışma çıkaran Burak Deniz’in bu hareketleri nedeniyle olay mahkemeye taşındı.

burak deniz

Bahsi geçen tartışma sonrası masadan ayrılan Şahinkaya sonrasında Burak Deniz ile Akıncı arasındaki kavga olayı basına yansıdı. Güncel durum itibariyle, Adana 33. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davada nihai karar alındı ve ünlü oyuncu Burak Deniz, darp, tehdit ve hakaret suçlamalarından beraat etti. Mahkeme kararında, Deniz’in Akıncı’ya karşı işlemiş olduğu “Basit Yaralamaya Teşebbüs” suçlamasından beraatine karar verildiği belirtildi.

Deniz, Şahinkaya ve Akıncı’ya karşı olan tehdit ve hakaret suçlamalarından da beraat etti. Mahkeme kararında, sanığın atılı suçları işlemiş olduğu bilgisinin somut olmaması nedeniyle beraat ettiği anlatıldı. Ayrıca kararda, eğer Şahinkaya ve Akıncı itiraz ederse duruşmanın yeniden açılacağı, eğer Deniz itiraz ederse indirimin uygulanmayacağı belirtildi. Eğer duruşma sırasında itirazdan vazgeçilirse, itiraz edilmiş sayılmayacağına dair de bilgi verildi.

Başarılı oyuncu Burak Deniz, Nilperi Şahinkaya’nın açmış olduğu tehdit ve darp davasından beraat etti!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!