Baykuş Figürüyle Görenleri Kendine Hayran Bırakan Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dövme Keyfi!

Kıvanç Tatlıtuğ, Aile dizisinin bitimine dövme yaptırarak kutladı! Ünlü aktörün baykuş figürü, hayranlarını ve dövme meraklılarını heyecanlandırdı. #KıvançTatlıtuğ #AileDizisi #YeniDövme

kivanc tatlitug un y
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile isimli prodüksiyonun bitimini kutlayan ünlü isim Kıvanç Tatlıtuğ, bıraktığı Aslan Soykan karakterinin ardından kendini dövme sanatçısının ellerine bıraktı. Vücudunu dövmelerle süslemeyi seven oyuncu, bu sefer baykuş çizimiyle hayranlarını şaşırttı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un geçmişten gelen dövme alışkanlığına bu defa bir baykuş figürü daha eklendi. Popüler aktör, aralarında eşi Başak Dizer’in ve oğlu Kurt Efe’nin doğum tarihlerinin de bulunduğu birçok anıyı vücuduna dövme olarak yaptırmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dövmesi

Deniz sevgisiyle bilinen Tatlıtuğ kilidini vücudunda taşımayı da tercih etmiş, dövme desenlerine denizaltı canlılarına ait çizimleri de dahil etmişti. Ancak bu sefer bambaşka bir yol izleyen Kıvanç Tatlıtuğ, baykuş figürüyle oldukça dikkat çekici bir dövme tercih etti.

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dövmesi

Yaşam tarzına dövmelerle yön veren Kıvanç Tatlıtuğ’un bu yeni dövme seçimi, hayranlarını ve dövme meraklılarını heyecanlandırdı. Çizim ve tercihlerine bakılırsa ünlü oyuncunun sanatla olan iç içe oluşu, dövme sanatına olan ilgisini her geçen gün biraz daha artırıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dövmesi
Baykuş Figürüyle Görenleri Kendine Hayran Bırakan Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dövme Keyfi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!