Bebeğini kaybettiğini öğrenen Yunus Emre, gözyaşlarına boğuldu

bebegini kaybettigin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Survivor All Star yarışmasında yer alan Yunus Emre Özden’in eşi Beria Özden, birkaç gün önce hamile olduğu özel haberini duyurmuştu. İletişim ödülünü kazanarak rağmen hamile olduğunu öğrendikten sonra neşe dolu olan ve yakında baba olacak olan Yunus Emre, daha sonrasında aldığı talihsiz haberi alma ile derin bir üzüntü yaşadı.

Ödül kazanarak iletişim kurma imkanı elde eden ve hamile olduğunu öğrenen Yunus Emre’ye, daha sonra Beria Özden’den gelen acı haberle yıkıldı. Beria Özden, aldığı tıbbi tedavi sonucu bebeklerini kaybettiklerini belirtti. Bu acı bilgiyi eşi Yunus Emre’ye telefonda ileten Beria Özden, “Her şey Kaderin elinde” diyerek ifade etti. Yunus Emre ise bu duruma oldukça duygusal bir tepki vererek “Bir şeylerin kötü gittiğini hissediyordum ama ne olduğunu bilmiyordum” şeklinde üzüntülerini dile getirdi.

Yunus Emre’nin ada üzerinde vakit geçirdiği Aleyna Kalaycıoğlu hakkında da konuşan Beria Özden, iletişim oyununda kocası Yunus Emre’ye uyarılarda bulundu. Duyulan haberlere ve söylentilere dair endişelerini dile getiren Beria Özden, “Aleyna ile böyle bir durum söz konusu olduğunu belirttim çünkü gelen haberler ve fazla dikkat çeken yorumlar endişe vericiydi…

Hiç kimse bu tür hadiselere dahil olmak istemez… Senin gerçeklikle bağın olduğuna dair güvencem var” sözleriyle ifade etti. Yunus Emre ise eşine olan sevgisini belirterek, “Sen kafana takma bu tür meseleleri” diyerek karşılık verdi.

Bebeğini kaybettiğini öğrenen Yunus Emre, gözyaşlarına boğuldu
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!