Belçika’dan dönerken bağırsağı patlayan Kobra Murat hayranlarından dua istedi

kobra murat in bagir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Parlak altınları ve renkli şovlarıyla geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Kobra Murat, aslen Murat Divandiler’in yaşamında beklenmedik bir sağlık krizi yaşanıyor. Belçika’dan dönüş yolculuğunda uçakta yaşadığı bağırsak patlaması sonrası acilen hastaneye kaldırılan ünlü şovmen, geçireceği ciddi bir ameliyat öncesinde hayranlarını sosyal medya üzerinden bilgilendirdi.

Instagram üzerinden yatağından canlı bir video ile sevenlerine seslenen Kobra Murat, sağlık durumunu ve yaşadığı olayları ayrıntılarıyla paylaştı. Belçika Gent’den gelen uçaktayken yaşadığı aniden gelişen ağrıyı ve hastaneye ulaştıktan sonra edindiği bilgileri duyurdu. Kendisini bekleyen bir aylık zorlu ameliyat sürecinden de bahseden Kobra Murat, hayranlarından ve izleyicilerinden bu süreçte dua istedi.

Kobra Murat, “Hayatım boyunca sizlere eğlenmeyi ve gülmeyi vaad ettim. Şimdi ise dua ve desteğinizi bekliyorum.” ifadelerini kullandı. Ayrıca bu dönem boyunca yerine getiremediği tüm görevlerin ücretlerini geri ödeyeceğini de duyurdu. Veda niteliğinde de bir hakkını helal etme isteği ileten Divandiler, paylaşımını “Kobra Murat’tan size sonsuz sevgi, saygı ve selamlar. Allah’a emanet olun.” mesajı ile tamamladı.

Belçika’dan dönerken bağırsağı patlayan Kobra Murat hayranlarından dua istedi
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!