Ben Bu Cihana Sığmazam 53. bölüm de neler olacak?

Ben Bu Cihana Sığmazam 53. bölüm de neler olacak? Cezayir, Erman Barkan'ın hala hayatta olduğunu öğrenir ve intikam ateşiyle yanar. Vedat'ı yakalayıp Berfin'in ölümünden sorumlu olduğunu itiraf ettirmek isteyen Cezayir, bir yandan da Müfit'in saldırısına uğrar. Ancak Cezayir, devletinin onu gözden çıkardığını öğrense de asla pes etmeyecek! #Cezayir #ErmanBarkan #Intikam

ben bu cihana sigmaz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya’nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam 53. bölümü ile 16 OcakSalı akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak. Dizinin 53. bölümünde neler olacak işte detaylar;

Cezayir, her şüphenin ve korkunun gerçek olduğunu öğrenirken büyük bir çıkmaza düşmektedir. Erman Barkan’ın hala hayatta olduğunu öğrenen Cezayir, intikamını almak ve Cezayir’i yok etmek için kararlıdır. İlk planı, Cezayir’in fabrikalarını durdurarak silah üretimini engellemek ve onu güçsüzleştirmektir. Ancak Cezayir’in hedefi Vedat’tır. Vedat’ı alıp Berfin’in ölümünden sorumlu olduğunu itiraf ettirmek istemektedir. Cezayir bu zorlu mücadelede ise hiç beklemediği bir darbe alır. Müfit artık Cezayir’in düşmanıdır ve Cezayir için en zor olan, devletinin onu gözden çıkardığını fark etmektir.

ben bu cihana sigmazam 53 bolum

Ancak Cezayir, kolayca pes etmeyecektir. Diğer yandan, herkesten sakladığı bir şekilde Soysal’la evlenmeyi düşünen Suna’nın bu kararı evi adeta darmaduman eder. Kızları yüzünden yaşanan bu olay, Leyla ve Cezayir arasında büyük bir tartışmaya neden olur ve sonunda Cezayir evi terk eder.

Ben Bu Cihana Sığmazam 53. bölüm fragmanı

Dizinin 53. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Ben Bu Cihana Sığmazam 53. bölüm

Ben Bu Cihana Sığmazam 53. bölüm de neler olacak?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!