benim guzel ailem ad

Benim Güzel Ailem: Ferdi Adnan’ın suçunu üstleniyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Bu hafta yayınlanacak olan Benim Güzel Ailem bölümünde heyecan dolu olaylar yaşanacak. Gökçe’nin intikam planı, Ferdi’nin yapımcıya 500 bin dolar ödemesine neden olur ve bu durum Mahmut’u oldukça sinirlendirir. Ancak Ferdi, ailesinin kendisine olan güvenini öğrenince biraz rahat nefes alır. Evlerinin etrafını saran gazeteciler, Ferdi’nin ihanet haberleriyle gündemi meşgul etmiştir.

Aile fertleri, Ferdi’yi temize çıkarmak için planlar yapar. Adnan, Hollywood yapımcısı kılığına girerek Gökçe’yi kandırmayı düşünürken, Rasim ise Ferdi’den habersiz yapımcıyla görüşerek oğlunun tazminatını ödemeye çalışır. Ancak yapımcı, Rasim’in teklifini reddedip onu adeta odadan kovar.

Sina, zeytinliğin tapusunu Damla’ya vereceğini Mahmut’a söyler ancak Mahmut, bu fikre karşı çıkar. Nedim’den Ferdi’ye vermek için para alan Adnan ise bu parayla dükkan kirasını öder. Ancak hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya olan Adnan, suçu önce Nedim’den sonra da Ferdi’den üstlenmesini ister.

Sina’nın yaş günü için eve kutlama yapılırken, Damla sürpriz bir müjde verir: “Aşkım, baba oluyorsun.” Bu haberi duyan Sina gözyaşlarına boğulurken, herkes büyük sevinç yaşar.

Ertesi gün Adnan’ın duruşmasında beklenmedik olaylar yaşanır. Adnan’ın suçunu Ferdi üstlenirken, Rasim de araya girer ve gerginlikler mahkemede beklenmedik kararlara yol açar.

Benim Güzel Ailem’in bu haftaki bölümü izleyicileri oldukça heyecanlandıracak. Gökçe’nin intikam planı, Ferdi’nin zorlu mücadelesi ve ailenin birlikte hareket etme çabaları diziyi daha da ilgi çekici kılıyor. Merakla beklenen yeni bölümü kaçırmayın!

Benim Güzel Ailem: Ferdi Adnan’ın suçunu üstleniyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!