Beren Saat, Belçin Bilgin’le olan dostluğunu anlattı: “Arkadaşlığımız filtresiz”

Oyuncu Beren Saat, yakın dostu Belçin Bilgin ile olan filtresiz dostluğunu anlattı. İkili, birbirlerini her zaman destekleyen ve anlayan bir ilişkiye sahipler. Bu samimi dostlukları, sosyal medyada da takipçileri tarafından sevilerek takip ediliyor. #BerenSaat #BelçinBilgin #Dostluk

beren saat yakin do
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü oyuncu Beren Saat, yakın dostu Belçin Bilgin ile olan dostluğunu anlattı ve arkadaşlıklarının filtresiz olduğunu vurguladı. Saat, verdiği röportajda, “Arkadaşlığımız hep filtresiz oldu. Filtreden kastım, insanlar birbirlerine bir şeylerini anlatırken bile filtreli anlatabilirler. Biz birbirimizi değişimimize rağmen hep çok iyi anladık” dedi.

Belçin Bilgin, oyuncu Ceyda Düvenci’nin programına konuk olduğu sırada ismini değiştirmek istediğini dile getirmişti. Be” olmak istediğini söyleyen Bilgin’in bu isteği, dikkatleri üzerine çekmişti.

Beren Saat, Belçin Bilgin ile olan dostluğunu tanımlarken, “Bizim arkadaşlığımız hep filtresiz oldu. Filtreden kastım, insanlar birbirlerine bir şeylerini anlatırken bile filtreli anlatabilirler. Ama biz, değişimimize rağmen birbirimizi hep çok iyi anladık” şeklinde konuştu.

beren saat yakin do 1

Yıllardır süren bu dostlukları, samimiyet ve anlayış üzerine kurulu. İkili, birbirlerine her zaman destek olmuş ve birbirlerinin en zor anlarında yanlarında olmuşlar. Bu özel dostlukları, popüler oyuncuların set dışında da birbirlerini desteklemesiyle dikkat çekiyor.

Beren Saat ve Belçin Bilgin, ikinci dereceden akraba olduklarını da gizlemiyor. Daha önce Yılmaz Erdoğan ile evlilik yaşayan Belçin Bilgin, Beren Saat’in eski eşi Yılmaz Erdoğan’ın annesi. Bu durumun, dostluklarının daha da derinleşmesine ve başka bir boyuta taşınmasına vesile olduğunu söyleyebiliriz.

Sosyal medyada da takipçileri tarafından sevilen bu ikili, samimi pozları ve birlikte yaptıkları aktivitelerle de dikkat çekiyor.

Beren Saat, Belçin Bilgin’le olan dostluğunu anlattı: “Arkadaşlığımız filtresiz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!