Bergüzar Korel yeni evini ve yeni kurallarını paylaştı!

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, yeni evinde eşyalarla vedalaşarak sadeleşmeye karar verdiğini duyurdu. Artık anılarının eşyalarda değil aklında ve kalbinde olduğunu hatırlatan oyuncu, sağlık, umut ve sevdikleriyle mutlu olmayı seçtiğini belirtti. #BergüzarKorel #EşyaVedalaşma #MutluOlmaYolundaYeniKararlar

berguzar korel v
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, üçüncü çocuğu Leyla’yı dünyaya getirmesinin ardından sıkı bir diyet programına başladı ve göğüslerini küçülttü. Aynı zamanda sosyal medyada da aktif olan Korel, Londra’daki hayatını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Son paylaşımında ise yeni evinin banyosundan fotoğraflar yayınlayarak, yeni kararlarını açıkladı.

berguzar korel

Kendi evinde hissettiği ilk defa hissettiğini belirten Korel, banyoda uzun zaman geçirip düşündüğünü söyledi. Yeni evlerinde depoladıkları eşyaların kendilerine sadece ağırlık ve toz dışında bir şey vermediğini fark ettiğini dile getiren oyuncu, bu nedenle her şeyi küçük bir not ile kapısının önüne bıraktığını anlattı. Bardaklar, kavanozlar ve çerçeveler gibi öğelerin insanları nasıl mutlu ettiğini görmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

berguzar korel yeni ev

Eşyalara ne kadar anlam yüklediğini bir kez daha fark ettiğini söyleyen Korel, aslında anıların eşyalarda değil akıllarda ve kalplerde olduğunu biliyordu. Artık kendisine değer verdiği ve hafiflemek için yazmaya başladığı bir döneme adım attığını söyleyen oyuncu, köklü kararlar alıp mutluluğu seçtiğini belirtti.

Bergüzar Korel yeni evini ve yeni kurallarını paylaştı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!