Bilge Öztürk kendisinden 22 yaş küçük aşkı için şef bıçağı aldı! Daren yemeklerimi seviyor…

Bilge Öztürk, genç sevgilisi Daren Gerede Erkaya'yı mutlu etmek için mutfakta yeteneklerini göstermeye hazırlanıyor. Yemek pişirmeye olan tutkusu ve sevgilisine olan aşkı, güzel aktrisi alışverişe yönlendirdi. #BilgeÖztürk #DarenGeredeErkaya #AşkYemekler

bilge ozturk kendisi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bilge Öztürk, 22 yaşındaki sevgilisi Daren Gerede Erkaya için özel bir sürpriz planlıyor. Bilge’nin adı, megastar Tarkan ile yaşadığı 7 yıllık romantik ilişki nedeniyle magazin dünyasından aşina olan herkes tarafından duyulmuştu. Fakat güzel aktris son günlerde sevgilisi Daren ile olan birliktelikleri ile gündeme geliyor.

Genç sevgilisiyle sık sık romantik fotoğraflar paylaşan Bilge, aşk masalarını lezzetli yemeklerle süslemeyi seviyor.

Bu nedenle, sevgilisi için spesiyal yemekler pişirmek üzere bir şef bıçağı satın almaya gitti. Öztürk, “Yemek yapmayı çok seviyorum. Daren’e yemek yapmak için şef bıçağı almaya geldim. Daren benim yemeklerimi çok seviyor. Ayrıca ben de yemek hazırlamayı seviyorum.” dedi.

Öztürk, çocuk ve evlilik konusundaki düşüncelerini de paylaşıyor. Snob Magazin’e verdiği röportajda, ““Evlilik ve çocuk yapmaya karşı biriyim. Evlilik yapmayı düşünen biri olsaydım bu zamana kadar nikâh masasına oturmuştum. Kız kardeşlerimle evliliğe karşıyız.” dedi.

Bilge Öztürk kendisinden 22 yaş küçük aşkı için şef bıçağı aldı! Daren yemeklerimi seviyor…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!