Bir Sevdadır 8. bölümde neler olacak? Boncuk ve İshak’ın doğum gününde sürpriz son!

Heyecan ve sürpriz dolu Bir Sevdadır'ın yeni bölümünde Boncuk ve İshak'ın doğum günü kutlaması unutulmaz bir sürprizle sonlanıyor. Kaçırılmayacak bu bölümü 20 Mart Çarşamba TRT 1'de izleyebilirsiniz! #BirSevdadır #BoncukveIshak #TRT1

bir sevdadir bonc
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü futbolcu Yasin ile Yeşil’in farklı hayatlarını bir araya getiren Bir Sevdadır 8. bölümü ile 20 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT1’de izleyicilerle buluşacak.

Bir Sevdadır 8. bölümde neler olacak? Bir Sevdadır’ın 8. bölümünde, Yeşil’in tüm gerçekleri itiraf ettiği mektup Rukiye’nin eline geçmiştir. Yasin, Karlıcaların Boğaziçi 1453 kulübünü satın almasıyla şok yaşarken, Gülender, Yeşil’in Menevşe’yle işe gitmesini istememesiyle bir çözüm arar.

Bir Sevdadır 8. bölüm fragman

İshak Ali’nin transfer söylentileriyle gergin anlar yaşanırken, başkan Haldun’un iftar organizasyonu Bıçakçılar ve Karlıcaları bir araya getirecek mi? İftar yemeğinde Menevşe ve Tufan arasında neler yaşanacak? Boncuk ve İshak’ın doğum günü kutlaması nasıl bir sürprizle sonlanacak? Tüm bu soruların cevabı “Bir Sevdadır”ın 8. bölümünde 20 Mart Çarşamba TRT 1’de!

Bir Sevdadır 8. bölüm fragman

Dizinin 8. bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bir Sevdadır 8. bölüm fragmanı izle.

YouTube video

Bir Sevdadır 8. bölümde neler olacak? Boncuk ve İshak’ın doğum gününde sürpriz son!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!