Allen Hulsey Biyografisi

Doğum tarihi: 08.Şubat.1985
Allen Hulsey kaç yaşında: 38
Kilo & Boy:
Burcu: Kova
Meslek: Şarkıcı, Müzisyen, Söz yazarı
Allen Hulsey doğum yeri: Rochester, New York , ABD

Allen Hulsey Kimdir?

Allen Hulsey, bir müzisyen ve televizyon ünlüsüdür. 1985 yılında Rochester, New York’ta doğdu ve babasının görevinden dolayı 7-11 yaşları arasında çocukluğunu Ankara ve Konya’da geçirdi. Türkiye’deki bu deneyim onun sahip olduğu akıcı Türkçe’yi şekillendirdi. Almanya’da bir yatılı okulda okuduktan sonra Dallas, Texas’taki bir liseye devam etti. Müzik eğitimini ise Berklee Müzik Koleji’nde bir bursla tamamladı ve 2006’da mezun oldu.

Akademik kariyerinden sonra, New York’ta müzik yapmaya ve özel ders vermeye başladı. Bu süre zarfında, Kidville, Free To Be Under Three ve Hepburn Music School gibi özel eğitim programlarıyla çalışma fırsatı buldu. Ayrıca, çocuk psikolojisi, çocuklar için müzik ve edebiyat, 0-6 yaş arası çocuk gelişimi konularında eğitim aldı.

O dönemde Berklee’de tanıştığı Emre Atabay ile birlikte bir müzik grubu kurma kararı aldılar: Muj. Küçük çocukları çok seven Hulsey, doğum günlerinde çocuklara müzik yapıyordu. New York’taki popüler yerlerde sahneye çıktıktan sonra 2013’de tatil için geldiği İstanbul’da da konserler verme fırsatı buldu. Kişisel stili genellikle siyah iç çamaşırlar, çoraplar ve kendi yaptığı aksesuarları içerir. Rock yıldızlarından David Bowie, Jimi Hendrix gibi isimlerin tarzından ilham alır.

Allen Hulsey bir seyahat tutkunu ve Türkiye’nin 42’ye yakın ilçesini ziyaret etmiştir. Müzik ve yemek yapmaktan büyük keyif alır. Bu iki tutkusunu birleştiren “Gourmet Guitar” adlı bir konsept geliştirmiştir. Bu konsept, yemek-müzik etkinlikleri düzenleyerek, müziği ve damak zevkini bir araya getiriyor. Bu etkinlikler Amerikalı futbol oyuncularından, tasarımcılardan ve çeşitli profesyonellerden çocuk eğitim merkezlerine kadar geniş bir kitleye hitap ediyor.

Bir talk-show programı olan “Elin Oğlu”, Allen Hulsey’in Türkiye’deki televizyon kariyerinin dönüm noktalarından biridir. Bu programda, çeşitli milletlerden geleb ûnlülerle İngiliz Robbie-Lee Valentine, Slovak Emrach Uskovski, Rus Andrey Polyanin, İspanyol Manuel Reina, İtalyan Danilo Zanna, Güney Koreli Chaby Han, Amerikalı Antonio Stokes, Senegalli Medoune Niang ve Japon Masataka Kobayashi gibi konuklarla sohbet eder.

Allen Hulsey haberleri

Allen Hulsey, Allen Hulsey biyografisi, Allen Hulsey hayatı, Allen Hulsey özgeçmişi, Allen Hulsey hakkında, Allen Hulsey doğum yeri
Allen Hulsey fotoğraf, Allen Hulsey video, Allen Hulsey resim, Allen Hulsey kimdir?, Allen Hulsey kaç yaşında?, Allen Hulsey nereli,
Allen Hulsey memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!