Anastasia Thsilimpou Biyografisi

Doğum tarihi: 12.Kasım.1997
Anastasia Thsilimpou kaç yaşında: 26
Kilo & Boy:
Burcu: Akrep
Meslek: Dizi Oyuncusu
Anastasia Thsilimpou doğum yeri: Atina, Yunanistan

Anastasia Thsilimpou Kimdir?

12 Kasım 1997 tarihinde Atina, Yunanistan’da doğan Anastasia Tsilimpiou, genç yaşına rağmen oldukça başarılı bir kariyere sahip. Henüz lise üçüncü sınıfta olmasına rağmen, büyük bir yetenek olan Anastasia, uzun zamandır modellik ve reklam sektöründe aktif olarak yer alıyor. Modellik ajansına kaydolduktan sonra bir bir reklam filmlerinde yer alarak oyunculuk kariyerine adım atan Anastasia, 8 yaşında “Melek Kalbi” adlı Yunan dizisinde yer aldı. Bu dizi sayesinde tüm Yunanistan onu tanıdı ve tanınmış bir yüz haline geldi. Ardından ‘Ada’ adını taşıyan başka bir yapımda rol aldı.

Sadece ekranlarda değil, tiyatro sahnelerinde de kendini gösteren Anastasia Tsilimpiou, “Annie Sullivan Mucizesi” adlı tiyatro oyununda ilgi çeken performans sergiledi ve bu oyun Yunanistan’da oldukça ses getirdi.

2015 yılında ise, efsanevi dizi “Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan”da ana karakteri canlandırma şansı yakaladı. Anastasia, bu diziyle Türk seyircisi önünde ilk kez başrolü oynadı. Başrollerde Hülya Avşar’ın Safiye Sultan ve Beren Saat’in Kösem Sultan karakterlerini canlandırdığı dizide, Anastasia, I. Ahmet’in eşi olan Kösem Sultan’ın çocukluk ve gençlik dönemini canlandırdı.

Bahsi geçen tiyatro ve TV dizisi çalışmaları şunlar:

Tiyatro :
2008 – 2009 – Annie Sullivan Mucizesi

Dizi ve Filmleri:
2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan (Kösem Sultan) (TV Dizisi)
2010 – 2011 – Ada (TV Dizisi)
2006 – Melek Kalbi (TV Dizisi)

Anastasia Thsilimpou haberleri

Anastasia Thsilimpou, Anastasia Thsilimpou biyografisi, Anastasia Thsilimpou hayatı, Anastasia Thsilimpou özgeçmişi, Anastasia Thsilimpou hakkında, Anastasia Thsilimpou doğum yeri
Anastasia Thsilimpou fotoğraf, Anastasia Thsilimpou video, Anastasia Thsilimpou resim, Anastasia Thsilimpou kimdir?, Anastasia Thsilimpou kaç yaşında?, Anastasia Thsilimpou nereli,
Anastasia Thsilimpou memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!