Armine Harutyunyan Biyografisi

Doğum tarihi: ??.??.1996
Armine Harutyunyan kaç yaşında: 27
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: Model
Armine Harutyunyan doğum yeri: Erivan, Ermenistan

Armine Harutyunyan Kimdir?

Ermeni Model Armine Harutyunyan, 2019 Milano Moda Haftası’nda görev aldığı Gucci defilesi ile adını sıkça duyurdu.

1996 yılında Ermenistan’ın başkenti Erivan’da doğan Harutyunyan, doktor olan annesinin yanı sıra, ülkenin tanınan sanatçılarından biri olan dedesi Khachatur Azizyan’ın torunudur. Harutyunyan aynı zamanda, illüstratör ve grafik tasarımcı olarak da yeteneklerini sergilemektedir.

Grafik tasarım öğrenimi gördüğü üniversitedeyken, Berlin’de bir konser sırasında, modanın büyüleyici dünyasına ilgi duyduğunu belirtmesi üzerine bir modellik ajansından teklif aldı ve modelliğe adım attı. 2019 yılında Milano Moda Haftası kapsamında Gucci markasının defilesinde yer alarak podyumda boy gösterdi. Harutyunyan, özgün yüz yapısıyla diğer modellerden ayrılarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

2020 yılında ise Guccio Gucci firmasının tanıtım yüzü olarak görev alacak olan Harutyunyan, modellik kariyerine hızla yükseliş gösterdi. Fakat 2023 yılının Ekim ayında, Ermenistan’ın VOMA adındaki terör örgütüne katıldığını ve Azerbaycan’a karşı harekete geçeceklerini duyurdu.

Armine Harutyunyan haberleri

Armine Harutyunyan, Armine Harutyunyan biyografisi, Armine Harutyunyan hayatı, Armine Harutyunyan özgeçmişi, Armine Harutyunyan hakkında, Armine Harutyunyan doğum yeri
Armine Harutyunyan fotoğraf, Armine Harutyunyan video, Armine Harutyunyan resim, Armine Harutyunyan kimdir?, Armine Harutyunyan kaç yaşında?, Armine Harutyunyan nereli,
Armine Harutyunyan memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!