Aykut Elmas Biyografisi

Doğum tarihi: 15.Şubat.1991
Aykut Elmas kaç yaşında: 32
Kilo & Boy:
Burcu: Kova
Meslek: Youtuber, Influencer
Aykut Elmas doğum yeri: Kütahya

Aykut Elmas Kimdir?

15 Şubat 1991’de bir öğretmenin ilk çocuğu olarak Kütahya’da dünyaya gelen Aykut Elmas, Murat adlı bir kardeşi ile büyüdü. Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde bir Anadolu Lisesi’nde eğitim aldıktan sonra, Ege Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümüne 2010 yılında devam etmek için İzmir’e taşındı.

Çektiği eğlenceli vine videoları ile sosyal medya platformlarında popülerlik kazanan Elmas, ilk başlarda İzmir’deki öğrenci evinde arkadaşları Halil İbrahim Göker ve Uğur Can Akgül ile zaman geçirirken yaptığı videolar sayesinde tanındı. Bu süreçte sosyal medya üzerinde etkileşim kurarak İnfluencer olmaya başladı.

Elmas, 2016 yılında senaryosunu kaleme aldığı ve “Nasıl Yani” adını verdiği filmde, Burak Kut, Halil İbrahim Göker, Uğur Can Akgül, Serkan Öztürk ve Yüksel Ünal gibi isimlerle beraber rol üstlendi.

Kendisi ayrıca 2020 yapımı “Kayıt Dışı” ve 2015 yapımı “Sihirbazlık Okulunda Bir Türk” filmlerinde de yer aldı. Yazdığı tek senaryo, 2016 yılında çekilen “Nasıl Yani” filmine aittir.

Aykut Elmas haberleri

Aykut Elmas, Aykut Elmas biyografisi, Aykut Elmas hayatı, Aykut Elmas özgeçmişi, Aykut Elmas hakkında, Aykut Elmas doğum yeri
Aykut Elmas fotoğraf, Aykut Elmas video, Aykut Elmas resim, Aykut Elmas kimdir?, Aykut Elmas kaç yaşında?, Aykut Elmas nereli,
Aykut Elmas memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!