Ayşenur Balcı Biyografisi

Doğum tarihi: 23.Ağustos.1994
Ayşenur Balcı kaç yaşında: 29
Kilo & Boy:
Burcu: Başak
Meslek: Model
Ayşenur Balcı doğum yeri: İstanbul

Ayşenur Balcı Kimdir?

Ayşenur Balcı, 23 Ağustos 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise sürecini tamamladıktan sonra, eğitimine Açıköğretim Üniversitesi’nde devam etmiştir. İstanbul’da yaşamını sürdüren Balcı’nın boyu 1,72; kilosu ise 52’dir. Fiziksel ölçüleri 80-60-90 olan Balcı, ayrıca model ve mankenlikten öte, oyunculuk ve dans konularında da yeteneklidir.

Balcı, 2013 yılında Yılmaz Arslantürk’ün çizgi romanından esinlenerek düzenlenen, başrolünde Tim Seyfi’nin yer aldığı “Otisabi” dizisinde rol almıştır. 2014 yılında ise “Kiraz Mevsimi” adlı diziye girmiştir. Bu dizi içerisinde Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç ve Nilperi Şahinkaya gibi isimlerle beraber çalışmıştır.

Ayşenur Balcı, 2014 yılında “Bu Tarz Benim” yarışmasına katılmıştır. Yarışmanın Sunucusu Öykü Serter, Jüri üyeleri ise Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez’dir. Bu yarışmada Balcı, Esra Özüver, Gizem Güler, Ezgi Baylar gibi isimlerle birlikte mücadele etmiştir.

Yarışmadan 25 Ekim 2014’te elenen Balcı, elomasının ardından Show TV’de yayınlanan Çağla Şikel ve Alişan’ın sunduğu “Her şey Dahil” programına konuk olmuştur. Burada nefes kesen bir dans performansı gösteren Balcı, stüdyodaki ve ekran karşısındaki kişilere unutulmaz anlar yaşatmıştır. Ayrıca bu performansı, sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştır.

Yarışmaya 17 Kasım 2014 tarihinde jüri oylarıyla geri dönen Balcı, 7 Aralık 2014 tarihinde Metin Arolat’ın konuk jüri üyesi olduğu “Bu Tarz Benim” yarışmasına katılmıştır. O geceye Emine Ün’un şarkıları renk katmıştır.

20 Aralık 2014’teki “Bu Tarz Benim” yarışmasının sonunda Aycan Nurcan Şencan kardeşler birinci olurken, Ayşenur Balcı ikinci, Ezgi Baylar ise üçüncü olmuştur. Şencan kardeşler, birinci olarak 100 bin liralık büyük ödülün sahibi olmuştur.

31 Ağustos 2015’te TV8’de yayınlanan 4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına da katılan Balcı, 25 Aralık 2015’teki finalde birinci olmuştur ve büyük ödülü kazanmıştır.

Balcı son olarak, 18 Nisan 2016’da TV8’de Öykü Serter’in sunuşuyla başlayan “Fenomen” yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmada diğer kadın yarışmacılar Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu ve Gül Köseoğlu; erkek yarışmacılar ise Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit ve Serbay Çelikbaş olmuştur.

Ayşenur Balcı’nın rol aldığı film ve dizi listesi ise şu şekildedir: 2014 yılında “Kiraz Mevsimi” adlı dizi ve 2013 yılında “Otisabi” adlı dizi.

Ayşenur Balcı haberleri

Ayşenur Balcı, Ayşenur Balcı biyografisi, Ayşenur Balcı hayatı, Ayşenur Balcı özgeçmişi, Ayşenur Balcı hakkında, Ayşenur Balcı doğum yeri
Ayşenur Balcı fotoğraf, Ayşenur Balcı video, Ayşenur Balcı resim, Ayşenur Balcı kimdir?, Ayşenur Balcı kaç yaşında?, Ayşenur Balcı nereli,
Ayşenur Balcı memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!