Bekir Ağırdır Biyografisi

Doğum tarihi: ??.??.1956
Bekir Ağırdır kaç yaşında: 67
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: İş adamı, Yazar
Bekir Ağırdır doğum yeri: Çal, Denizli

Bekir Ağırdır Kimdir?

Bekir Ağırdır, KONDA Araştırma ve Danışmanlık Ltd. Şti.’nin Genel Müdürü olup, 2005 yılından bu yana bu pozisyonda hizmet vermektedir. 1956 yılında Denizli’nin Çal ilçesinde doğmuştur ve 1979 yılında ODTÜ İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

Profesyonel hayatı 1979 yılında CHP Bilgi İşlem Merkezi’nde başladı ve daha sonra 1980-1984 yılları arasında BİLSAN Bilgisayar Malzemeleri A.Ş.’de Satış Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı olarak hizmet verdi. METEKSAN LTD. ŞTİ.’de Satış Koordinatörü olarak çalıştı ve 1986-1996 yılları arasında PİRİNTAş A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yaptı.

Ağırdır, 1996-1999 yıllarında ATILIM Kağıt ve Defter Sanayi A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı olup, 1999-2003 yılları arasında PMB Akıllı Kart ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2003-2005 yıllarında ise Tarih Vakfı’nda görev alıp Koordinatör ve Genel Müdür olarak hizmetlerine devam etti.

Ayrıca, demokratik cumhuriyet programının kurucusu olan Ağırdır, TÜSES ve TESEV yönetim kurullarında aktif görev almaktadır. Yazarlık da yapan Ağırdır, T24 internet gazetesine düzenli olarak yazılar sunmakta ve Türkiye’deki siyasi ve toplumsal değişimler konusunda çeşitli yayınlara katkıda bulunmaktadır. Yayınlanan bir kitabı bulunmaktadır: 2020 yılında çıkan “Hikayesini Arayan Gelecek”.

Bekir Ağırdır haberleri

Bekir Ağırdır, Bekir Ağırdır biyografisi, Bekir Ağırdır hayatı, Bekir Ağırdır özgeçmişi, Bekir Ağırdır hakkında, Bekir Ağırdır doğum yeri
Bekir Ağırdır fotoğraf, Bekir Ağırdır video, Bekir Ağırdır resim, Bekir Ağırdır kimdir?, Bekir Ağırdır kaç yaşında?, Bekir Ağırdır nereli,
Bekir Ağırdır memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!