Beril Kayar Biyografisi

Doğum tarihi: 10.Kasım.1988
Beril Kayar kaç yaşında: 35
Kilo & Boy:
Burcu: Akrep
Meslek: Model, Dizi Oyuncusu
Beril Kayar doğum yeri: İstanbul

Beril Kayar Kimdir?

Beril Kayar, 1988 yılında kasım ayının 10unda İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. 2012 yılında, dil becerilerini geliştirmek için New York’a geçici bir süreliğine taşınmış, altı ay sonra Türkiye’ye dönmüştür.

Kendisini model olarak görmekte olan Kayar, 2012 yılında televizyon dünyasına giriş yapmış ve “Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu” dizisinde ilk oyunculuk tecrübesini yaşamıştır.

Beril Kayar, 2014 yılında “O Hayat Benim” isimli yapımda başta Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Keremcem, Oya Başar, Sinan Albayrak gibi oyuncularla beraber çalışma fırsatı bulmuştur.

2017’de Onur Ünlü tarafından yazılan ve yönetilen “Put Şeylere” filminde Türkü Turan, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil ve diğer oyuncularla birlikte kamera karşısına geçmiştir.

Ardından 2018 yılında Ayhan Sonyürek’in yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı “Öğrenci Kafası: Soygun” filminde Rüzgar Erkoçlar ile başrolü paylaşmıştır.

2020 yılında Azra Deniz Okyay’ın “Hayaletler” isimli film projesinde Beril Kayar’ın canlandırdığı Ela karakterine, Nalan Kuruçim, Emrah Özdemir ve Dilayda Güneş gibi isimler eşlik etmiştir. Bu film, 2020 Eylül ayında düzenlenen Venedik Film Festivali’nde Büyük Ödül’ü kazanma başarısı göstermiştir. Ayrıca 2020 Ekim ayında 57. Altın Portakal Ulusal Film Yarışması’nda da En İyi Yönetmen Ödülü’nü almıştır. Daha önce de Selanik Film Festivali’nde Jüri Özel Ödülü ve Senaryo Ödülü olmak üzere iki farklı ödül kazanmıştır.

Beril Kayar haberleri

Beril Kayar, Beril Kayar biyografisi, Beril Kayar hayatı, Beril Kayar özgeçmişi, Beril Kayar hakkında, Beril Kayar doğum yeri
Beril Kayar fotoğraf, Beril Kayar video, Beril Kayar resim, Beril Kayar kimdir?, Beril Kayar kaç yaşında?, Beril Kayar nereli,
Beril Kayar memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!