Bilal Hancı Biyografisi

Doğum tarihi: 08.Eylül.1989
Bilal Hancı kaç yaşında: 34
Kilo & Boy:
Burcu: Başak
Meslek: Youtuber
Bilal Hancı doğum yeri: Trabzon

Bilal Hancı Kimdir?

Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin, sosyal medya kanalları üzerinden sundukları videolarla tanınan ve “Kafalar” ismiyle bilinen bir grup olmuştur.

Bilal Hancı, 8 Eylül 1989’da Trabzon’da doğmuş ve İstanbul Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile sosyal medya üzerinde bir araya gelmiş ve 2014 yılında popüler bir YouTube kanalı olan “Kafalar”ı kurarak kısa sürede fenomen haline gelmiştir.

2018 yılında, sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı, “Çocuktan Al Haberi” adlı televizyon programına “Kafalar” grubu olarak katıldılar.

Aynı yıl, Abdurrahim Akça, sanat dünyasında Eypio olarak bilinen müzisyen, “Kaşık” adlı şarkının sözlerini ve müziğini “Kafalar Karışık” adlı film için yaptı. Şarkının video klibinde Kafalar grubu, yani Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin yer aldı.

Kafa Karışık filminde Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin başrolde oynadı ve filmin yönetmenliğini Yücel Yolcu yaptı. Filmde Türk sinema ve tiyatrosunun tanınmış sanatçıları olan Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen ve Burak Tamdoğan yanı sıra şarkıcılar Yıldız Tilbe ve Funda Arar, ve Enes Batur gibi isimler de yer aldı.

2018 yılının Aralık ayında Kafalar grubu, Eser Yenenler Show’a konuk oldu.

Albümü: 2017 – Ağlama Beni Ana (single)

Rol aldığı filmler ve diziler:
Oyuncu olarak:
2022 – Bilal Hancı & Zehra: Bal (Müzik Video)
2022 – Kafalar Karışık 2 (Sinema Filmi)
2021 – Kafalar: Yana Yakıla (Müzik Video)
2020 – Bilal Hancı Feat. Özgün Uğur: Sebep Oldun (Müzik Video)
2019 – Bilal Hancı Feat. Özkan Meydan: Feriğim (Müzik Video)
2019 – Enes Batur Gerçek Kahraman (Bilal)(Sinema Filmi)
2018 – Kafalar Karışık (Bilal) (Sinema Filmi)
2018 – Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? (Bilal) (Sinema Filmi)

Bilal Hancı haberleri

Bilal Hancı, Bilal Hancı biyografisi, Bilal Hancı hayatı, Bilal Hancı özgeçmişi, Bilal Hancı hakkında, Bilal Hancı doğum yeri
Bilal Hancı fotoğraf, Bilal Hancı video, Bilal Hancı resim, Bilal Hancı kimdir?, Bilal Hancı kaç yaşında?, Bilal Hancı nereli,
Bilal Hancı memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!