Cansu Diktaş Biyografisi

Doğum tarihi: 15.Aralık.1988
Cansu Diktaş kaç yaşında: 35
Kilo & Boy:
Burcu: Yay
Meslek: Sinema Oyuncusu, Tiyatro Oyuncusu
Cansu Diktaş doğum yeri: Tekirdağ

Cansu Diktaş Kimdir?

Cansu Diktaş, 1988 yılının 15 Aralık günü Tekirdağ’da dünyaya geldi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme-Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite öğrenciliği sırasında, ikinci sınıfta iken Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio’da bir yıl süreyle eğitim aldı.

Espri Standartları Enstitüsü Kurumu (E.S.E.K) Tiyatrosu’nda üç sene boyunca deneyim kazanan Diktaş, aynı zamanda Akademi 35 Buçuk’ta Ayla Algan’dan dersler aldı. Yüksek lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi, İleri Oyunculuk Bölümü’nde tamamladıktan sonra 2013 yılında kurduğu ŞAFT Tiyatro’da çalışmalarına devam ediyor.

Oyunculuk kariyerine 2014’te “Azazil Düğüm” filmiyle başlayan Diktaş, “Tut Sözünü” filmiyle kariyerine ivme kazandırdı. 2017’de BluTV’de yayınlanan Çalınmış Hayatlar dizisinde Münevver Karabulut rolünü oynadı.

2018’in Eylül ayında, İstinye’deki bir restoranda düzenlenen kır düğününde oyuncu Giray Altınok ile hayatını birleştirdi.

Yaptığı tiyatro çalışmaları arasında 2013’ten itibaren “100” (Neil Monaghan), “Siz Tek Ben Hepiniz” (Giray Altınok), “Allahaısmarladık Cumhuriyet” (Selim İleri) ve “Tanrı’nın Eli” (Robert Askins) bulunmaktadır.

Diktaş’ın filmografisine bakıldığında ise “Azazil: Düğüm”, “Tut Sözünü” ve “Dada Dandinista” gibi yapımlar ve “Çalınmış Hayatlar”, “Seviyor Sevmiyor” ve “Baba Candır” dizileri yer alıyor.

Cansu Diktaş haberleri

Cansu Diktaş, Cansu Diktaş biyografisi, Cansu Diktaş hayatı, Cansu Diktaş özgeçmişi, Cansu Diktaş hakkında, Cansu Diktaş doğum yeri
Cansu Diktaş fotoğraf, Cansu Diktaş video, Cansu Diktaş resim, Cansu Diktaş kimdir?, Cansu Diktaş kaç yaşında?, Cansu Diktaş nereli,
Cansu Diktaş memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!