Cem Karcı Biyografisi

Doğum tarihi: ??.??.1982
Cem Karcı kaç yaşında: 41
Kilo & Boy:
Burcu:
Meslek: Yönetmen
Cem Karcı doğum yeri: Gaziantep

Cem Karcı Kimdir?

Gaziantep’te 1982 yılında doğan Cem Karcı, ailesiyle birlikte 1986 yılında Mardin’e taşındı. Eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde aldı.

Oyunculuk kariyerine bir arkadaşının aracılığıyla tanıştığı Zeyno Günenç ile birlikte “Çocuklar Duymasın” setinde prodüksiyon stajyeri olarak başladı. Daha sonra “Asmalı Konak” filminin İstanbul/Kapadokya çekimlerine sanat stajyeri olarak katıldı. “Estagfurullah Yokuşu” dizisinde reji stajyerliği yaptıktan sonra normal asistanlığa geçti. Çağan Irmak’ın “Çemberimde Gül Oya” dizisinde çalıştı ve “Kavak Yelleri”nde 8 bölüm boyunca oyunculuk deneyimi kazandı.

2012 yılında Ay Yapım’da kariyerine devam etti. Aynı yılda Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Gökçe Korel ve Çetin Tekindor’un başrollerinde olduğu “Karadayı” dizisinde Uluç Bayraktar ile birlikte yönetmenlik yaptı. 2015 yılında Ay Yapım’dan ayrılarak 03 Turkey Medya Produksiyon Hizmetleri’nde çalışmaya başladı.

“Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizi, Cem Karcı’nın yönetmenliğini yaptığı ve Amerika’da yayınlanan “Pretty Little Liars” dizisinin bir uyarlamasıdır. Dizinin oyuncu kadrosunda Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir ve Dilan Çiçek Deniz yer aldı.

2016’da Mahinur Ergun’un senaryosunu yazdığı “Hayat Şarkısı” dizisinde yönetmenlik yaptı. Dizinin başrollerinde Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Burcu Biricik, Ecem Özkaya, Seray Gözler Yeniay ve Ahmet Mümtaz Taylan yer aldı. Müziklerini ise Mithat Can Özer, Çağlar Haznedaroğlu ve Uğur Akyürek yaptı.

2019 yılında Akın Akınözü, Ebru Şahin, İlay Erkök, Ayda Aksel, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Gökhan Yavuz ve Oya Unustası’nın yer aldığı “Hercai” dizisinin yönetmenliğini üstlendi.

Cem Karcı’nın filmografi ve diziografisi birçok yönetmenlik, senaryo ve ek yönetmenlik içerir. Çalışmaları arasında; “Hercai”, “Her Şey Seninle Güzel”, “Gülperi”, “Hayat Şarkısı”, “Tatlı Küçük Yalancılar”, “Karadayı”, “Uçurum” ve “İade-i Ziyaret” gibi dizi ve filmler yer alır.

Cem Karcı haberleri

Cem Karcı, Cem Karcı biyografisi, Cem Karcı hayatı, Cem Karcı özgeçmişi, Cem Karcı hakkında, Cem Karcı doğum yeri
Cem Karcı fotoğraf, Cem Karcı video, Cem Karcı resim, Cem Karcı kimdir?, Cem Karcı kaç yaşında?, Cem Karcı nereli,
Cem Karcı memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!