Ceren Moray Biyografisi

Doğum tarihi: 05.Haziran.1985
Ceren Moray kaç yaşında: 38
Kilo & Boy:
Burcu: İkizler
Meslek: Dizi Oyuncusu, Sinema Oyuncusu
Ceren Moray doğum yeri: Diyarbakır

Ceren Moray Kimdir?

Ceren Moray, Diyarbakır’da memur bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi ve İstanbul’da büyüdü. Bura’da Pera Güzel Sanatlar’da tiyatro eğitimi alarak sanat hayatına ilk adımını attı. Daha sonra 2009 yılında Haliç Üniversitesi Konsevatuarı Tiyatro Bölümünü tamamladı.

Kariyerine 2003 yılında Şerif Gören ve Orhan Oğuz’un yönettiği “Serseri Aşıklar” adlı dizide başladı. Muhteşem bir kadroyla beraber oynama fırsatı bulduğu bu dizi ona önemli deneyimler kazandırmıştır. Ardından “Kavak Yelleri” gibi oldukça popüler bir diziye dahil oldu ve bu dizide de değerli oyuncularla birlikte sahne aldı.

2014 yılında “O Hayat Benim” dizisinde Efsun karakterini canlandırdı ve bu oyunculuk performansıyla büyük beğeni topladı. Aynı yılında “Bi Küçük Eylül Meselesi” isimli sinema filminde yer alarak sinema deneyimine de sahip oldu.

2015 yılında yönetmen Caner Özyurtlu liderliğinde çekilen “Yok Artık” adlı filmde de başrolde yer aldı. Bu filmdeki performansıyla da izleyiciden tam not aldı.

Ceren Moray, 2017 yılında Fransız sevgilisi Nico Brun ile evlenmiştir, ancak ilişkileri 2022’de sona ermiştir.

Kariyeri boyunca birçok dizi ve filmde yer almış olan Ceren Moray, son olarak 2022 yılında “Ölüm Kime Yakışır” adlı diziyle izleyici karşısına çıkmıştır. Ceren Moray’ın yer aldığı diğer projeler arasında “Yalancılar ve Mumları”, “Olağan Şüpheliler”, “Öğretmen” ve “Avlu” gibi projeler yer alır.

Ceren Moray haberleri

Ceren Moray, Ceren Moray biyografisi, Ceren Moray hayatı, Ceren Moray özgeçmişi, Ceren Moray hakkında, Ceren Moray doğum yeri
Ceren Moray fotoğraf, Ceren Moray video, Ceren Moray resim, Ceren Moray kimdir?, Ceren Moray kaç yaşında?, Ceren Moray nereli,
Ceren Moray memleketi


Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!