Ceren Şekerci Biyografisi

Doğum tarihi: 01.Ekim.1983
Ceren Şekerci kaç yaşında: 40
Kilo & Boy:
Burcu: Terazi
Meslek: Dizi Oyuncusu
Ceren Şekerci doğum yeri: Kadıköy, İstanbul

Ceren Şekerci Kimdir?

Ceren Şekerci, bir Türk oyuncu, 1 Ekim 1983 tarihinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde dünyaya geldi. Trakya Üniversitesi’nin Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Tümay Özokur isimli bir ajansa bağlı olarak kariyerine devam eder. Özokur ile Üniversite zamanında tanışan Şekerci, bu sayede oyunculuk yolunda ilk adımlarını attı. Kariyerine başlarken, eğitiminin yanı sıra küçük rollerde oynayarak deneyim kazandı ve Tümay Özokur Cast Ajansı’nda beş yıl boyunca cast direktörü olarak çalıştı.

2007 yılında oyuncu Devrim Saltoğlu ile bir süreliğine evliliğe adım atan Ceren Şekerci, ancak 2008’de boşanma kararı aldı. Daha sonrasında, 6 Temmuz 2010 tarihinde kendisi gibi aktör olan Emir Benderlioğlu ile evlilik yoluna gitti. Bu evlilikten Nur isminde bir kızları oldu.

2002’de “Ekmek Teknesi”, 2005’te ise “Savcının Karısı” ve “Kırık Kanatlar” adlı dizilerde önemli rol aldı. 2014 yılında yayımlanan “Kertenkele” isimli dizide Seval karakterini canlandırdı.

2015 Eylül ayında yayına girmesi beklenen ancak tarihi Ekim ayına ertelenen ve sonrasında başlamadan iptal edilen “Çiçek” dizisinde de rol alacakken, dizi projesi sona erdi.

Ceren Şekerci’nin filmografisi ise oldukça geniş. 2019-2021 yıllarında “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” ve 2019’da “Aman Reis Duymasın” gibi yapımlarda rol aldı. 2018’de “Bir Deli Rüzgar”, “Börü” ve “Şahsiyet” dizilerinde oynadı. Daha önceki yıllarda da “Ateşböceği”, “İçimdeki Fırtına”, “Kızkaçıran”, “Yasak” ve “Kertenkele” gibi birçok farklı yapımın parçası oldu.

Ceren Şekerci haberleri

Ceren Şekerci, Ceren Şekerci biyografisi, Ceren Şekerci hayatı, Ceren Şekerci özgeçmişi, Ceren Şekerci hakkında, Ceren Şekerci doğum yeri
Ceren Şekerci fotoğraf, Ceren Şekerci video, Ceren Şekerci resim, Ceren Şekerci kimdir?, Ceren Şekerci kaç yaşında?, Ceren Şekerci nereli,
Ceren Şekerci memleketi

Haber bulunamadı

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!